copii frumosi

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

copii frumosi

Mesajde anca27 » Mie Feb 15, 2006 11:59 pm

Nu vi se pare ca in ultimii ani au venit pe lume copii din ce in ce mai frumosi? Parca de la an la an se nasc numai \"fotomodele\".
anca27
 
Mesaje: 298
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:40 pm

Re:copii frumosi

Mesajde tzush » Joi Feb 16, 2006 8:53 am

stii tu faza cu cioara care isi lauda puiul, nu?
:D
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:copii frumosi

Mesajde dem » Joi Feb 16, 2006 12:42 pm

Apropo de asta, tzush, de mult vroiam sa-ti spun ce frumosi sunteti in poza pe care o ai pe site.
dem
 
Mesaje: 262
Membru din: Dum Ian 15, 2006 12:36 pm

Re:copii frumosi

Mesajde dora » Joi Feb 16, 2006 1:57 pm

Pai cu cine seamana copiii astia frumosi daca nu cu parintii lor ...........asadar si noi suntem frumosi .
Dar daca stati sa va aduceti aminte , inainte de pubertate am trecut ( eu una sigur ) printr-o perioada de transformare , in care am fost foarte urati .
Eu am niste poze de pe la 11-12-13 ani , cand aratam groaznic .
Voi ati urati vreodata , sau numai eu ????;)
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:copii frumosi

Mesajde Arin » Joi Feb 16, 2006 2:16 pm

Apoi normal ca \"fiecare cioara isi lauda puiul\" (daca este sigura a-i al lui). La mine bebe este atat de frumos incat am impresia ca nu l-am facut eu, ci doar mamica-sa. Bine si asa: frumos ca mami, destept ca tati, ce mai, totul e OK. Nu cred ca se nasc numai vedete, depinde ce ai ocazia sa vezi. Sigur toti copiii sunt frumosi, numai ca din pacate, datorita unor lacune de educatie si asistenta sanitara, numarul copiilor cu probleme (fizice si psihice ) a crescut (defapt si americanii care fac totul in materie de diagnostic prenatal, tot au , din pacate , copii cu probleme). Dar, in ceea ce priveste copiii nostri, sunt intr-adevar cei mai frumosi (ca si parintii, .... exceptie, eu).
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:copii frumosi

Mesajde gama » Joi Feb 16, 2006 3:29 pm

Uite ca scriu si eu in sfirsit pe forum dupa o saptamina in care pur si simplu n-am avut chef, dar stati linistiti ca v-am citit zi de zi impreuna cu baiatul meu care are de grija sa deschida calculatorul si sa scrie......parinticlujeni.
E adevarat ca fiecare ne laudam cu puii nostri, dar tot uitindu-ma pe site la poze am remarcat ce frumosi sint toti copiii. Cind eram insarcinata ma gindeam ca o sa fie uritel ca mine, dar am avut o surpriza placuta si ma tot intrebam cum a iesit asa frumos. Deh, asta e, va doresc sanatate la copii ca-i mai buna decit toate.......frumusetile.
gama
 
Mesaje: 21
Membru din: Mie Ian 04, 2006 6:45 pm

Re:copii frumosi

Mesajde dora » Joi Feb 16, 2006 3:34 pm

perfect de acord.:)
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:copii frumosi

Mesajde tzush » Joi Feb 16, 2006 4:10 pm

merci dora draga de compliment. sa stii ca si eu ma gandesc uneori ca arin, ca e atat de frumos, de arca l-a facut tac\'su :blush: noroc ca m-am chinuit eu la nastere, ca altfel ... nu stiu zau :)
si, in acelasi ton, eu una chiar cred ca al meu e cel mai frumos ... ce mai, vorbeste lumea. (ca faza cu cioara despre care vorbeam)
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:copii frumosi

Mesajde tzupi » Joi Feb 16, 2006 4:21 pm

Spre deosebire de ARIN, al meu bebe seamana cu tati ,(cu mine doar de la brau in jos:)). Si parca tot al meu e cel mai frumos copilas:)
tzupi
 
Mesaje: 227
Membru din: Mar Ian 03, 2006 8:14 pm

Re:copii frumosi

Mesajde Arin » Joi Feb 16, 2006 4:57 pm

Si uite asa o sa se supere mamicile de pe forum si n-o sa mai vorbeasca unele cu altele, pt. ca fiecare are un copil mai frumos. Pai, nu v-am spus ca toti sunt frumosi? Ca de-aia sunt copii! Ce ati mai vazut copil ... urat si ..... gravidutza atleta? V-am spus , singurul urat de pe site-ul asta este unul care scrie mult (si vorbeste la fel) si care nu renunta la opiniile lui decat ...... in favoarea mamicilor (sau taticilor) de pe ..... parinticlujeni.ro (atunci cand au dreptate).
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:copii frumosi

Mesajde tzush » Joi Feb 16, 2006 5:04 pm

:kiss: arin draga .... e normal sa spunem ca ai nostri sunt cei mai frumosi? asta cu conditia sa pastram limitele bunului simt si sa fim realiste :D trebuie sa intelegi ca ii iubim atat de mult si ne-am chinuit atat de mult sa le dam viata, incat au devenit viata noastra insasi. asa ca ... iarta si tu si mai lasa de la tine. ia pune si tu o poaza cu al tau sa te lauzi ... :whistle:
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:copii frumosi

Mesajde Arin » Joi Feb 16, 2006 5:50 pm

Apoi o poza am pus deja, pe \"concurs\". A doua n-am mai putut s-o pun cand am vrut, numai daca nu o trimit tot \"personal\" la Admin si s-o posteze apoi, da\' nu stiu daca-i voie. Ce zici Admin? Pot sa-i fac un hatar la tzush?
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:copii frumosi

Mesajde tzush » Joi Feb 16, 2006 6:15 pm

mai pune ... e betonel japonezu\'
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:copii frumosi

Mesajde admin » Joi Feb 16, 2006 6:29 pm

Oricat de multe sunt binevenite, chiar va rogB) doar sa mi le trimiteti mie si a doua zi le vedeti postate:)
admin
 
Mesaje: 261
Membru din: Lun Sep 28, 2009 7:25 pm

Re:copii frumosi

Mesajde tzush » Joi Feb 16, 2006 7:47 pm

fb ... mai trimitem si noi
:D
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Următorul

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron