pediatru in zorilor

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

pediatru in zorilor

Mesajde bubu » Vin Aug 25, 2006 5:29 pm

va rog sa ma ajutati si pe mine cu un sfat. locuiesc pe pasteur, voi naste curand, am nevoie de un pediatru bun in zona, multumesc
bubu
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Aug 24, 2006 7:36 pm

Re:pediatru in zorilor

Mesajde visualVenus » Vin Aug 25, 2006 10:26 pm

Noi suntem de 5 ani toti la dr. Nadina Calugar si acum suntem multumiti de ea (initial era mai mult teoretica decat practica, stia multa teorie - acum practica aproape i-a ajuns teoria :) ). Avem un bebelus de 5 luni si inca doi copilasi si eu zic ca e \"pe faza\", nu vorbeste prostii, stie unde sa te trimita si cand, daca e cazul. O gasesti tot pe Pasteur, la dispensarul din gangul unde-i si Posta.
Avatar utilizator
visualVenus
 
Mesaje: 683
Membru din: Mie Feb 01, 2006 10:21 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re:pediatru in zorilor

Mesajde Daniela » Sâm Aug 26, 2006 2:33 pm

Eu l-am inscris pe Alex la Dr.Padurean Cristina,este tot la dispensarul din Zorilor din spatele Postei ,este o tipa super si te ajuta oricand ai nevoie .
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:pediatru in zorilor

Mesajde bubu » Dum Aug 27, 2006 2:55 pm

va multumesc mult, cu ocazia asta am aflat si unde este dispensarul, pentru ca habar nu aveam (e normal, nu, daca nu am mai avut bebe pana acum?) si o sa incerc sa vorbesc cu cele doua doamne doctor,
multumesc again
elena
bubu
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Aug 24, 2006 7:36 pm


Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron