Scaunel de masa!

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:Scaunel de masa!

Mesajde Arin » Joi Mar 02, 2006 3:02 pm

Draga Tzush, iantamplator am vazut azi ACELASI scaunel care iti place tie, in capat la Grigorescu, la un magazin, SC \"Brema\"SRL (chiar unde incepe piata de fructe si legume) iar pretul era de ... 1.800.000. Asta inseamna o economie de 150.000 (nu-i tocmai de lepadat).

Pentru cei interesati de scaunel de baie (\"inel\" cum ii spuneam noi la inceputurile discutiilor noastre), trebuie sa stiti ca nu prea se mai gasesc (in Manastur la magazinul de care scrisese cineva pe site nu mai au si se pare ca ... nu mai au chef sa aduca:sick: :evil: ). Singurul loc unde noi l-am mai vazut Marti, era Selgros , la 440.000 lei (noi nu l-am luat ca ne-am bazat pe faptul ca il vom gasi mai ieftin in Manastur si ...:evil: :sick: ).
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Scaunel de masa!

Mesajde tzush » Vin Mar 03, 2006 1:11 pm

multam de info cu scaunelul. cat priveste cel pentru baie ar fi fost ine sa-l luam de aici, dar tzupi spunea ceva cam de acelasi pret cu selgros, daca nu ma insel, nu? oricum, o sa-l luam curand de la selgros. credeti ca e devreme sa-l pun la baie in el? numai ptr baie, ca nu prea mai sta in suportul celalat ... se ridica :D
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:Scaunel de masa!

Mesajde Arin » Vin Mar 03, 2006 6:00 pm

Pai, nu stiu cat de bine \"sede\" in fundic. La noi din acelasi motiv am vrut inelul, ca in suportul ala \"de copii mici\" nu mai stateam. (azi l-am luat, diseara il inauguram).
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Scaunel de masa!

Mesajde tzush » Sâm Mar 04, 2006 9:03 pm

si noi l-am luat tot azi ... tocmai l-am inaugurat. SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
in ceea ce priveste treaba cu inelul ... inel ii spune de fapt ... de aia imi ramasese in cap (bath ring) asa. :D am crezut ca am luat-o razna de i-am spus asa. da\' stiam eu ceva ... B)
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron