despre bone

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:despre bone

Mesajde mgm » Lun Iul 10, 2006 11:34 pm

Pai de-asta ziceam si eu...racelile nu le poti opri,dar unde-l lasi cand e racit?Asta e valabil si la cresa si la gradi.Clar e mai bine sa socializeze,cu asta sunt de acord.Cat despre vacante,sunt tot felul de cluburi acuma care \"acopera\" perioada asta.La Happy Kids au asa ceva,chiar aici pe site era ceva articol parca.Problema e ca e scump la ei,nu e 7 mil pe luna?Eu asa stiu.Deci e ca si cum ai apela la o bona super instruita...La noi mai e si chestia ca sunt doi copii,deci as apela la bona si daca cel mare s-ar imbolnavi,de ex...Sau asa m-am gandit.E greu de luat o hotarare,fiecare familie e cu particularitatile si aspiratiile ei...La noi cel mic face 2 ani in aprilie anul viitor,deci mai am ceva timp.Cand te hotarasti,sa-mi spui si mie.Noapte buna:kiss: :kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron