casa cu jucarii

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:casa cu jucarii

Mesajde mdamsa » Lun Feb 27, 2006 12:49 pm

eu nu am fost acolo dar stiu ca o prietena de a mea isi duce fetita acolo tot timpul,insa am sa incerc sa ma interesez
mdamsa
 
Mesaje: 243
Membru din: Mar Feb 21, 2006 3:50 pm
Localitate: cluj napoca

Re:casa cu jucarii

Mesajde Ioanab » Mar Feb 28, 2006 10:49 am

Tu Tzush, iaca m-am trezit si eu si am citit din urma... si eu subscriu la intalnirile cu piticii...stati sa nasc numai si sunt prezenta
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:casa cu jucarii

Mesajde ralu » Mar Feb 28, 2006 11:26 am

[b:]Ioanab[/b:], nastere usoara iti doresc, dar haide cu detalii despre:in ce perioada esti, cum iti merge, etc., ca mi-e tare dor de cand eram si io gravida... miam-miam... ce mi-a placut

Apropo de un club al copiilor si al mamicilor, pe alt forum suntem cateva mamici care o data pe sapt. ne intalnim la cate una acasa si copiilor le merge tare bine... se joaca, se cearta-destul de rar, facem poze, ne distram... iar noi mamicile, mai vorbim de ale noastre... e tare frumos.... merita facut si intre alte femei, ca e un prilej de relaxare si binedispunere. Daca exista doritoare, nu ar fi rau sa ne vedem la asa ceva...:P ;)

[b:]Tzush[/b:], si eu sunt din manastur, poate ne-am vazut prin parcuri la plimbarile dese... :)

Vreau si io sa imi apara bebele pe net... cica bebele-dar are un an si 5 luni... :laugh: (in poza... trimit mail la adresa spusa de [b:]Admin[/b:]???) mersi
ralu
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Feb 22, 2006 11:16 am

Re:casa cu jucarii

Mesajde tzush » Mar Feb 28, 2006 3:59 pm

tu ralu, io am propus asta si pe parinti.com, da\' s-a spart acolo gasca ... si david are 5 luni imediat (poimaine :woohoo: ) io, daca nu incurc, ma bag ... daca \" se fac inscrieri\". ca si asa acum e frig si ne plicti afara repede ... :) noi stam langa pod, la nr 4 din calea floresti ... voi?:blush:
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:casa cu jucarii

Mesajde ralu » Mie Mar 01, 2006 9:54 am

[b:]Tzush[/b:] draga, noi locium inca pe parang, dar ne mutam pe gr. alex. in curand... inseamna ca nu ne-am vazut prin parcuri, dar asta nu ar trebui sa ne incurce la intalnirile cu copiii....:)
felicitari micui [color=#0000FF:]David[/color:], sa creasca mare si cumintzel, iar daca se fac inscrieri, sunteti ff binevenitzi!!!;)
(unde iesiti la plimbarica?? atunci cand iesiti... ca noi prin parcul de la Minerva...)

sa nu uit::: [size=18:]Un Intai Martie plin de caldura sufleteasca si fericire[/size:]!!!:) :)
ralu
 
Mesaje: 59
Membru din: Mie Feb 22, 2006 11:16 am

Re:casa cu jucarii

Mesajde tzush » Mie Mar 01, 2006 1:57 pm

in parcul de langa bisrica ... ala cu wc public. ala e minerva? :blush:
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:casa cu jucarii

Mesajde mgm » Mie Mar 01, 2006 2:00 pm

Eu am stat in zona cand eram studenta si nu cred ca e ala,Minerva e mai sus cu o statie din cate stiu,acolo pe unde e str. Parang.Sau ma insel?
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:casa cu jucarii

Mesajde Ioanab » Mie Mar 01, 2006 2:01 pm

Draga Ralu, sa iti traiasca puiu si sa creasca mare si sanatos si fericit...si ce daca are peste un an tot bb este!
Eu am 35 de saptamani burta cat vezi cu ochii dar ma simt tare bine si tot asa mi-a fost toata sarcina! Asa sarcina doresc la toate gravidutzele!
intr-un fel abia astept sa-mi vad puiu da parca intr-un fel e asa de bine asa cum e acuma ca as mai sta nitzel...hehehe
O sa scap rapid ....sper si o sa ne vedem cu bb-i pe afara .....
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron