Recomandati o scoala de desen-pictura

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Recomandati o scoala de desen-pictura

Mesajde izaroman » Sâm Mar 18, 2006 3:29 pm

Salutam initiativa creatorilor site-ului, chiar daca pana la aceasta ora (si e mare pacat, credeti-ma!) nu a auzit prea multa lume de voi!
Si mai departe salutam toti parintii clujeni!
Dragii mei, as vrea, daca se poate sa incercati sa-mi recomandati si mie o scoala, institutie, nu stiu exact cum s-o numesc, care s-ar putea ocupa de copiii carora le place mult sa deseneze si sa picteze. Fetitei mele, in varsta de 6 anisori ii place enorm de mult sa deseneze si sa picteze dar din pacate nici eu si nici sotul meu nu prea putem sa o ajutam cu ceva in sensul asta... Poate stiti voi ceva cercuri, scoli de dupa amiaza care se ocupa de prescolari... ce ziceti, ne ajutati?
Va multumesc tuturor anticipat!
izaroman
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 18, 2006 3:01 pm

Re:Recomandati o scoala de desen-pictura

Mesajde Arin » Sâm Mar 18, 2006 8:02 pm

Ceea ce-mi vine in minte acum este Palatul copiilor pe str. Republicii unde au astfel de cercuri si e OK si ca pret, sau gradinita in sistem Waldorf Str.Anatole France 14, Cluj-Napoca, tel.: 441528 si unde stiu ca pun mare accent pe dezvoltrea si incurajarea unor astfel de aptitudini.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Recomandati o scoala de desen-pictura

Mesajde izaroman » Lun Mar 20, 2006 10:18 am

Multumesc mult!
Cu siguranta va voi impartasi rezultatele dupa ce voi lua contact cu ei!
izaroman
 
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 18, 2006 3:01 pm


Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron