OF!

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

OF!

Mesajde tzush » Dum Feb 26, 2006 2:12 pm

ma gandeam ca ar fi f util, ca unii sa mai elimine din frustrari, sa avem si un astfel de subiect.
oful meu e ca nu se \"comunica\" destul. ar fi util sa vb mai multa lumea, nu doar eu, arin, tzupi, dora si inca cativa. poate astfel nu va mai fi impresia de bisericute. apoi sa stiti ca mie imi face deosebita placere sa urmaresc discutiile de pe forum si sa ma implic in fiecare topic. si cine a mai pomenit sa se reproseze lucrul asta pe un forum? sa fim seriosi, prieteni!
prin urmare cred ca e util sa-si spuna fiecare oful si astfel sa eliminam discutiile inutile. daca are careva vreo pb de orice fel s-o puna pe tapet. si nu ma refer doar la situatia neplacuta care imi produce anumite mancarimi la ora asta :blink:
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:OF!

Mesajde mgm » Dum Feb 26, 2006 3:55 pm

Tzush,nu ai inteles.Eu nu am zis ca de ce scrie cineva sau nu.Normal ca de-aia e forum,ca sa scrie lumea.Dar daca te uiti bine,la orice topic,tu te adresezi lui Arin.Cand e ceva...Arin in sus si Arin in jos...restul nu exista pe aici?De-aia am zis de bisericute...Si nu trebuie sa te superi pt. asta..cred ca cel mai bine e sa fim sinceri unii cu altii,eu asta fac.Daca are cineva sa-mi reproseze ceva,sa-mi spuna si gata.Nu trebuie sa ne suparam,doar discutam.Nu are legatura cu frustrari,poate nici nu ai facut intentionat...eu doar mi-am exprimat o parere,esti libera sa faci la fel.In rest..mi-ar placea si mie sa spuna mai multi ce cred,nu pt. ca am ceva cu tine,ci pt. ca chiar ar fi interesant sa aflu ce cred si altii.Cam asta e-sper ca m-am facut inteleasa,si nu cred ca o situatie trebuie sa-ti dea mancarimi,de-aia suntem adulti sa discutam matur si civilizat.Mai vorbim.
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:OF!

Mesajde tzupi » Dum Feb 26, 2006 3:58 pm

:P :evil:
tzupi
 
Mesaje: 227
Membru din: Mar Ian 03, 2006 8:14 pm

Re:OF!

Mesajde Ioanab » Dum Feb 26, 2006 4:21 pm

Mai fratilor, chiar daca eu sunt mai noua pot sa va zic ca am intalnit-o pe tzush nitzel mai inainte si sa stiti ca mie asa mi-a facut impresia ca este ea; o fire foarte deschisa si prietenoasa cu toata lumea. O persoana placuta si cu care (cel putin mie) imi face placere sa discut.
Nu cred ca a fost vreo intentie de bisericutza! Chiar deloc.
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:OF!

Mesajde msimona » Lun Feb 27, 2006 11:32 am

Libertatea comunicarii !!!
msimona
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Feb 12, 2006 10:12 am

Re:OF!

Mesajde tzush » Lun Feb 27, 2006 11:33 am

ehhh ce pot sa spun ... fiecare cu parerea lui. dar sa stii mgm ca ma adresam lui arin ptr ca el se adresa, de asemenea, mie, in unele chestii. de ex. faza cu stoma ... sotia lui e stomatolog. apoi faza cu cartile ... el mi-a raspuns primul la mesaj si o vreme doar singurul, asa ca normal ca am inceput discutia cu el. B) eu una cred ca doar aveti impresia de bisericute. si asta ptr ca noi intram mai des pe forum si comentam fiecare subiect. dar mie una chiar imi face placere. sorry daca cu asta lovesc orgoliile unora. si sa stiti ca nu e nici o pb daca nu vreti sa mai auziti de mine ... schimb nicku\' :evil: :laugh:

si, normal, doar discutam, ce naiba, asa ca nu va suparati, dar voi ati iscat mancarimile :D<br><br>Post editat de: tzush, la: 2006/02/27 11:34
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:OF!

Mesajde tzupi » Lun Feb 27, 2006 3:00 pm

esti minunata Tzush:) nicku il schimbi in TZUPI si il iau eu pe al tau ca sa nu mai stie lumea cine cu cine vorbeste?:):P<br><br>Post editat de: tzupi, la: 2006/02/27 15:01
tzupi
 
Mesaje: 227
Membru din: Mar Ian 03, 2006 8:14 pm

Re:OF!

Mesajde Arin » Lun Feb 27, 2006 3:22 pm

Am asteptat sa va vad \"of-urile\". Numai atat? Hmmmm! Credeam ca unii au \"dureri\" mai mari.
1. Cel pe care scriem noi acum se numeste FORUM. Si e pe deasupra (culmea, nu-i asa?) FOARTE (Ha!) public. Deci nu poti discuta \"in private\" cu nimeni. Asa ca ...
2. Poate raspunde oricine, la orice si oricand. Nimeni nu-i ... leaga ... tastatura.
3. Atunci cand exista pe forum doar doi interlocutori ... discuta intre ei. (daca nu scriu si ceilalti?).
4. Personalitatea si temperamentul fiecaruia dicteaza frecventa aparitiei pe forum (si timpul disponibil bineinteles).
5. Sper ca nu este necesar sa \"asteptam\"sa ne vina randul ca sa scriem, doar fiindca ceilalti nu au intrat inca pe forum, in ultimele ... nu stiu cate zile.

Cam asa vad eu lucrurile. ;)
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:OF!

Mesajde mgm » Lun Feb 27, 2006 3:44 pm

Nu merge sa va schimbati nick-urile Tzupi si Tzush ca aveti poze cu puiutii:P :laugh:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:OF!

Mesajde mgm » Lun Feb 27, 2006 3:46 pm

A,si daca am suparat pe cineva,imi cer scuze,nu asta a fost intentia.:side:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:OF!

Mesajde Arin » Lun Feb 27, 2006 4:08 pm

Crezi ca ne suparam asa usor? Nici vorba. Pe noi ne supara doar ... facturile la curent si telefon (si alea ne supara fiindca de fiecare data credem ca-i un plic de la \"matusa Tamara\". Si cand colo ...). In rest ... numai de bine.:P
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:OF!

Mesajde mgm » Lun Feb 27, 2006 4:11 pm

:laugh:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:OF!

Mesajde tzush » Lun Feb 27, 2006 4:13 pm

io una am crezut ca tu te-ai supi pe noi ... da\' las\' ca trece si ne faci tu in ciuda scriind mai multe mesaje ...
si chiar asa, nu sunt alte ofuri?
ofu\' meu ame e ca david nu vrea sa faca nani ... si io am chef de ... scris :blush:
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:OF!

Mesajde Arin » Lun Feb 27, 2006 6:12 pm

Ce , numai al nostru sa nu vea sa doarma? Poate s-au inteles pe forum cand noi nu am fost atenti!:P Vezi, daca au un model?
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:OF!

Mesajde tzush » Lun Feb 27, 2006 7:29 pm

vezi ca iar facem bisericutze :evil:
cu ocazia asta ... nu mai vb cu tine B)
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Următorul

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron