Eu cu cine votez????

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde gabi77 » Joi Mai 31, 2007 11:10 am

nu am scris pana acum, pentru ca am zis ca nu ma priveste, dar cand vad la ce s-a ajuns, nu ma pot abtine sa nu scriu cateva randuri. din start de Aky, n-am sa discut(apropos, cine-i Aky?).
as vrea s-o rog pe Mgm sa se mai gandeasca, sa nu puna la suflet randurile scrise de nu-stiu-cine, sa nu uite ca suntem aici pe forum de 1100 de ori;) si ca am trecut impreuna si prin bune si prin rele:kiss:
Sidonia, sper ca macar mai citesti ce se scrie, regret profund decizia ta:( te asteptam cu sfaturi si pareri pe toate celelalte topicuri. fetelor, mama va pupa si ne vedem curand la o seara de relaxare reusita:) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde Daniela » Joi Mai 31, 2007 2:45 pm

:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: .
Nu am mai intrat demult pe forum,dar acum sunt de-a dreptul :blink: :blink: :blink: ,nu pot sa cred la ce s-a ajuns iar:( .
Nu vreau sa comentez nimic,doar sa-i spun lui Mgm ca-i o scumpa,o persoana foarte draga mie,intotdeauna cu un sfat bun pentru toata lumea:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: .Te rog mult sa nu pleci de pe sit,nu tu trebuie sa te retragi,ci cele puse pe harta tot timpul,si nu pune la suflet rautatile,ca nu merita.Ai 2 copilasi frumosi si inteligenti si talentati,si tu stii asta,sa nu fii trista pentru ce s-a intamplat pe sit,te rog:kiss: :kiss: :kiss: ,ca nu merita .....
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde mgm » Vin Iun 01, 2007 3:08 pm

Aveti dreptate.Nu merita sa ma supar pt. niste rautati gratuite.Practic,membrii vechi ai site-ului,pecare ii stiu de atata vreme,nu au nici o vina.:kiss: :kiss: :kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde claualex » Vin Iun 01, 2007 3:20 pm

kiss: :kiss: :kiss: :kiss: mgm,asa te vrem,nu lua in seama toate rautatile,si ramii alaturi de noi:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde Raisa » Vin Iun 01, 2007 6:45 pm

URAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MGM, ma bucur ca te-ai razgandit!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Raisa
 
Mesaje: 1141
Membru din: Joi Iul 13, 2006 8:45 pm

Anterior

Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron