[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
parinticlujeni.ro • Vezi subiect - Eu cu cine votez????

Eu cu cine votez????

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde corpodeanualina » Mie Mai 30, 2007 12:22 pm

Sidonia , multumesc de explicatie , eu am simtit tonul rau din primul tau mesaj si asta m-a facut sa ripostez.
este adevarat, cum am mai spus, ca am trimis cunostiintelor linkul cu \"desenul\" nostru si am spus ca participam si noi la un concurs si ne-am amuzat cu totii pe tema asta ..dar NU AM OBLIGAT pe nimeni sa ne voteze ....cine vrea sa o faca ..cine nu nu!
corpodeanualina
 
Mesaje: 406
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 3:20 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde corpodeanualina » Mie Mai 30, 2007 12:26 pm

iar in ceea ce priveste talentul ....daca ma mosteneste este un inceput ....eu am 8 ani de pictura si doua expozitii la activ ( asa sa ma laud):laugh: asa ca sa-i ajute Doamne Doamne!!;) :P
corpodeanualina
 
Mesaje: 406
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 3:20 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde claualex » Mie Mai 30, 2007 12:31 pm

offfff,iar s-au incins spiritele?????????????:angry: :angry: :angry: :angry:

fara suparare dar nu suntem la piata
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde Raisa » Mie Mai 30, 2007 12:39 pm

Aky, in primul rand iti spun bine ai venit pe forum, si in al doielea nu cred ca esti tu in masura (cu 2 postari) sa le spui fetelor sa inceteze.
Cat despre spiritul de competitie, eu zic ca nu poate fii vb pt ca e o diferenta destul de mare de varsta.

:kiss: :kiss: :kiss: la toti copii talentati!!!<br><br>Post editat de: raisa, la: 2007/05/30 13:40
Raisa
 
Mesaje: 1141
Membru din: Joi Iul 13, 2006 8:45 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde claualex » Mie Mai 30, 2007 12:41 pm

admin,cum se face ca cam pe la toate topicuriel se ajunge la \"tiganeala\"???????
Alina,eu nu contest talentul niciunui copil,DAR,totusi esti pe un site de copii si fiecare cred eu are dreptul la o sansa.In plus fiecare isi iubeste copilul in felul lui,dar nu trebuie sa facem din asta un concurs si sa ne batem cu pumnii in piept ca e dovada de lasitate.
Alina sunt curioasa cum ai fi reactionat daca un alt desen era cu mai multe voturi decat ale puiului tau?????
o lasai balta sau faceai scandal?????(sincer nu cred)
si alti copii sunt talentati,dar sincer nu la 1 an jumate.

si copilul meu deseaneaza de la 1 an,dar nu am postat mazgalelile lui pe site.Dar daca asa se face pe aici,am sa fac poza la peretele pe care la fircalit si o sa o pun si dau anunt la toate cunostintele sa voteze, ca doar aici asa merge.


fara suparare INCETATI sunteti patetice cu toate chestiile astea.lasati prostiile la o parte si incercati sa va ganditi si la altii nu numai la voi.


si inca ceva:Alina fati draga o pagina speciala pt copilul tau si acolo pune ce vrei tu,aici da sanse egale tuturor.

o zi buna ;)
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde corpodeanualina » Mie Mai 30, 2007 12:56 pm

nu inteleg cu ce am luat eu sansele altor copii??? dar in fine.....:laugh:
corpodeanualina
 
Mesaje: 406
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 3:20 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde aky » Mie Mai 30, 2007 1:13 pm

multumesc pentru urarea de bun venit. am intrat pe acest forum fiindca am tot citit ce a-ti scris si comentat despre acest concurs. eu sunt o persoana neutra si votez toate desenele, cred ca sunt 20 la numar si nu m-am gandit o clipa ca unul e mai frumos decat celalat sau nu. le-am votat pe toate fiindca toti au dupa parerea mea sanse egale si fiecare merita cate un vot. dar cred ca s-a ajuns la o exgerare mare si la pietisme.
anul trecut s-a organizat la Selgros concurs de desene pe astfalt de \"1 iunie\", iar limita de varsta a fost intre 3 si 6 ani, dar s-au acceptat la final si copii sub 3 ani si au luat chiar si premiu si nu s-au scandalizat atat de mult parintii.
copii ce vad aia fac.... si e pacat sa vada lucruri urate si certuri.
asa ca as vrea sa nu mai fie atatea replici dure si pline de jigniri.
ziua buna!!!!!
aky
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 30, 2007 9:00 am

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde sidonia » Mie Mai 30, 2007 3:10 pm

[b:]corpodeanualina a scris:[/b:]
[quote:]Sidonia [...], eu am simtit tonul rau din primul tau mesaj si asta m-a facut sa ripostez.
[/quote:]



daca asta numesti tu \"riposta\" civilizata:
[quote:]
sidonia imi pare rau nu stiu cine are mai putin bun simt!!
chiar esti NESIMTITA!!! si nu ma feresc sa spun asta public!!
[/quote:]

nu vreau sa stiu cum arata \"atacurile\" tale....
sidonia
 
Mesaje: 412
Membru din: Dum Mai 21, 2006 12:36 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde corpodeanualina » Mie Mai 30, 2007 4:01 pm

Sidonia vad ca ai in continuare chef de cearta ( probabil nu ai cu cine…)
:laugh:

Iti spun pt ultima daca la ce am ripostat ..si din partea mea subiect inchis :

Ai spus asa : “Nu stiu cine e de invinuit: organizatorii, prin lipsa de reguli (ar fi putut fi organizat pe varste, de ex...) sau unii parinti, prin lipsa de bun simt.” ( la cine te refereai exact?!!)

Si ….” am vazut o fircalitura (iarta-ma, Alina, dar asta e adevarul)” ……nu cred ca esti in masura sa analizezi talentul copilului meu!


Cu asta subiect inchis!!!


PS: daca esti curioasa de \"atacurile\" mele contacteaza-ma de luni pana luni intre orele... fara numar .....atunci am program cu publicul doritor de \"atacuri\"
:laugh: :laugh:
corpodeanualina
 
Mesaje: 406
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 3:20 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde visualVenus » Mie Mai 30, 2007 7:16 pm

Dati-mi voie sa-mi exprim si eu parerea.

Aici e vorba de o eroare tehnica pe care Alina a exploatat-o fara sa-si dea seama. Si anume, daca intri ne-logat la sectiunea DESENE ti se spune clar: \"Aceasta sectiune e accesibila [color=#FF0000:]doar membrilor [/color:]inregistrati\"

Alina a trimis cunoscutilor un link de genul:


Va rog, incercati si voi acest link... va rog mult. Veti observa ca vi se multumeste ca \"ati votat aceasta imagine\" :ohmy:

Deci... nu vi s-a cerut explicit defel sa votati acest desen, insa link-ul pe care ati apasat [b:]face [/b:] implicit asta: voteaza poza cu pricina! O voteaza ca din partea membrului parinticlujeni.ro care v-a trimis acest link.

Probabil unele dintre voi ati incercat sa votati de doua ori la rand acelasi desen si ati observat ca nu puteti. Din pacate nu se verifica aici ca [b:]acelasi membru[/b:] a votat de doua ori la rand, ci se verifica daca s-a votat de pe [b:]acelasi computer[/b:]! Ori, dand link-ul cu pricina mai multor cunoscuti, din pricina acestei scapari tehnice (ca nu se verifica daca acelasi membru voteaza de doua sau mai multe ori la rand, ci doar computerul de pe care se voteaza) votul s-a putut face nestingherit.


Deci nu este corect ce a facut Alina, sectiunea DESENE fiind rezervata doar membrilor, insa ea a reusit acest lucru din pricina scaparilor tehnice.

Din moment ce notarea concursului e deja compromisa, poate cel mai cinstit ar fi sa refacem regulamentul si apoi sa aducem la zero toate voturile de pana acum.
Avatar utilizator
visualVenus
 
Mesaje: 683
Membru din: Mie Feb 01, 2006 10:21 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde botagianina » Mie Mai 30, 2007 7:23 pm

eu am pus desenele lui fica-mea de 9 ani doar pentru a-i face ei o bucurie !nici macar nu i-am zis ca este concurs ,ca are ea destule concursuri la scoala!!!!dar acum imi pare rau,sincer ca le-am postat!SI DE FAPT CE SE CISTIGA DE SE CEARTA ASA LUMEA?????????????
botagianina
 
Mesaje: 1380
Membru din: Vin Oct 27, 2006 3:15 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde voichita » Mie Mai 30, 2007 8:49 pm

Gianina nu e cazul sa-ti para rau! Desenele sunt minunate si cu siguranta vor fi apreciate:) E trist sa vad cat de afectate sunt persoane complet nevinovate si cat de agresive sunt in atitudinea lor persoane care tocmai au fost \"prinse\" trisand lamentabil pentru a castiga un concurs pentru copii! Nici o urma de regret sau de rusine , dimpotriva au mai venit si cu ajutoare pline de venin! Castigati ,va rog, acest concurs odata si bucurati-va de succesul vostru , dar nu mai jucati sceneta ipocriziei !
Dilema mea personala e cum poti sa participi la un forum deschis oricarui gen de persoane si totusi sa eviti ignoranta, isteria , agresivitatea unora? Te implici ,folosind argumente, sau alegi varianta no-coment? Pana cum credeam ca prima e solutia , dar incep tot mai mult sa inclin spre a doua varianta;) Ce ziceti de aceasta a doua varianta in cazul celor implicati in aceasta \"sarada a inocentei\"?

Post editat de: voichita, la: 2007/05/30 21:51<br><br>Post editat de: voichita, la: 2007/05/30 21:54
voichita
 
Mesaje: 473
Membru din: Sâm Mai 27, 2006 1:56 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde voichita » Mie Mai 30, 2007 8:49 pm

<br><br>Post editat de: voichita, la: 2007/05/30 21:53
voichita
 
Mesaje: 473
Membru din: Sâm Mai 27, 2006 1:56 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde corpodeanualina » Mie Mai 30, 2007 9:12 pm

Voichita imi pare rau , dar nu am adoptat varianta no-coment , chiar nu stau toata ziua lipita de calculator ! si nu mai fi caustica, sau chiar nu te poti abtine!???

acum am vazut , SINCER chiar nu am stiut ca trimitzand linkul respectiv se voteaza automat ( daca stiam , si vroiam sa exploatez asta nu recunosteam...) plus ca mi-au spus unele dintre persoanele carora le-am trimis ca au votat si alte desene!
Imi pare rau , in cazul asta chiar nu sunt corect acumulate voturile noastre! Nu putem obliga pe nimeni sa ne voteze ..si accesand asa link-ul asta facem!!

Imi cer scuze! Sper sa-mi fie acceptate!

si o propunere pentru admin:

atata timp cat nu se poate organiza un concurs care sa nu dea posibilitatea unor reactii de genul celor de azi ...sa nu se organizeze! Atata timp cat se poate vota doar de membrii site-ului vor castiga copiii celor care au mai multi prieteni pe site si nicidecum cei intr-adevar talentati! la fel s-a intamplat si la sectiunea poze!

Mie una mi-a lasat un gust amar tot ce s-a intamplat azi , si sustin in continuare ca pentru drepturile copilului meu \"tai in carne vie\"! (iar la modul la care era organizat concursul , adica neexistand linita de varsta ..avea tot dreptul sa participe si el )

Pt toate rautatile care se intampla pe acest site il rog pe adim sa stearga pozele copilului meu, cu toate comentariile aferente lor!! Nu vreau ca , cu buna stiinta sa-l bag intr-o astfel de societate!
[b:]
corpodeanualina
 
Mesaje: 406
Membru din: Sâm Mai 20, 2006 3:20 pm

Re:Eu cu cine votez????

Mesajde Raisa » Mie Mai 30, 2007 9:22 pm

Sincer, regret foarte tare ca s-a ajuns aici!!!!!:(
Ajungem sa ne tiganim si sa ne retragem copiii din galerie din cauza ca noi nu ne putem abtine de la comentarii rautacioase.
Toti copii sunt niste scumpi si niste draguti si important este ca sunt sanatosi nu de cate ori au castigat un concurs sau mai stiu eu ce.
Sincer sunt foarte dezamagita.:(
Raisa
 
Mesaje: 1141
Membru din: Joi Iul 13, 2006 8:45 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron