targul Materna

Re:targul Materna

Mesajde Arin » Vin Oct 20, 2006 1:19 pm

[b:]tzupi a scris:[/b:]
[quote:]sambata vrem sa mergem si noi. Am sperat ca o sa fie multi expozanti ca vine iarna si e cazu sa ne schibam hainutele si ghetutele :P. Din ceea ce am citit pana acum se pare ca o sa fim dezamagiti.[/quote:]
Chiar nu are nici un rost. Mai les ca e si destul de departe.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:targul Materna

Mesajde muresan » Vin Oct 20, 2006 2:56 pm

Mare dezamagire acest \"targ\":( :( :(
muresan
 
Mesaje: 731
Membru din: Vin Mai 05, 2006 1:44 pm

Re:targul Materna

Mesajde Daniela » Vin Oct 20, 2006 3:49 pm

Giagirl,mi-a facut placere sa te cunosc si mersi mult(stii tu pentru ce):kiss: .Cat despre targ.....ce sa mai zic,ca a-ti vazut si voi....
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:targul Materna

Mesajde xania » Vin Oct 20, 2006 4:44 pm

Stie cineva cand e baby expo la anul?
xania
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Oct 19, 2006 10:06 pm

Re:targul Materna

Mesajde giagirl » Vin Oct 20, 2006 6:33 pm

mi-a facut si mie placere sa va cunosc
da, sunt rosco-mova, cum imi zice sotul si tunsa scurt.
pantofi de copii nu este decat al melindei :laugh: care a fost acolo in fiecare zi de la 9 la 6 si este mascota targului.toti o cunosc
:P
hainite, doar de vara:angry:
in rest doar standul nostru cu PRIMII PASI si standul cu CAM.
BINE CA SE TERMINA MAINE!!!!!
giagirl
 
Mesaje: 750
Membru din: Mie Iun 07, 2006 2:15 pm

Re:targul Materna

Mesajde mgm » Vin Oct 20, 2006 7:36 pm

Pai inseamna ca de la tine am cumparat carutul:laugh: si nici n-am stiut.Nici nu m-am gandit atunci ca ai putea fi tu,abia dupa ce am plecat si am vazut scris si pe forum,mi-am dat seama.Deci fetita mica e Melinda,iar carutul verde deschis era al vostru?
:P Eu am fost la 10,cu baietelul cel mic Cristi si cu socrul,daca mai tii minte.
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:targul Materna

Mesajde Ank » Vin Oct 20, 2006 8:30 pm

[b:]xania a scris:[/b:]
[quote:]Stie cineva cand e baby expo la anul?[/quote:]

Xania verifica aici: http://www.babyexpo.ro/. Si ca sa vezi ce a fost anul asta la Cj vezi ca este un linc printre reclamele de pe site-ul asta
Ank
 
Mesaje: 505
Membru din: Mar Mar 07, 2006 7:42 pm

Re:targul Materna

Mesajde giagirl » Vin Oct 20, 2006 8:46 pm

[b:]mgm a scris:[/b:]
[quote:]Pai inseamna ca de la tine am cumparat carutul:laugh: si nici n-am stiut.Nici nu m-am gandit atunci ca ai putea fi tu,abia dupa ce am plecat si am vazut scris si pe forum,mi-am dat seama.Deci fetita mica e Melinda,iar carutul verde deschis era al vostru?
:P Eu am fost la 10,cu baietelul cel mic Cristi si cu socrul,daca mai tii minte.[/quote:]

da, e \"patutul\"nostru din expo. de miercuri numai acolo a dormit, si seara, in drum spre casa, la mine in brate, in fiecare seara.
DE CE NU AI ZIS CA ESTI DE PE FORUM??????????:woohoo: :woohoo: :woohoo: aveai reducere 15%, daca poti, hai maine, ca-ti pregatesc ceva, daca nu iti las pachetul la firma pe craiova nr.10
giagirl
 
Mesaje: 750
Membru din: Mie Iun 07, 2006 2:15 pm

Re:targul Materna

Mesajde mgm » Vin Oct 20, 2006 9:14 pm

Efectiv nu m-am gandit atunci,eram asa preocupata sa gasesc un carut...Dar sigur vor mai fii ocazii sa ne intalnim:) Eu nu tin neaparat la reducere,ca si-asa nu a fost scump carutul,chiar sunt multumita,ca vroiam ceva simplu si usor,si nu ma asteptam sa gasesc la un pret asa bun.Merci oricum,si astept sa ne mai intalnim si altadata.:kiss: :kiss: :kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:targul Materna

Mesajde xania » Vin Oct 20, 2006 9:54 pm

[b:]Ank a scris:[/b:]
[quote:][b:]xania a scris:[/b:]
[quote:]Stie cineva cand e baby expo la anul?[/quote:]

Xania verifica aici: http://www.babyexpo.ro/. Si ca sa vezi ce a fost anul asta la Cj vezi ca este un linc printre reclamele de pe site-ul asta[/quote:]

Am intrat pe site-ul asta si nu scrie decat de expo de anul asta care a fost.Credeam ca stiu cineva cand va fi la anul dar probabil se va anunta.
xania
 
Mesaje: 18
Membru din: Joi Oct 19, 2006 10:06 pm

Re:targul Materna

Mesajde muresan » Sâm Oct 21, 2006 2:30 pm

Ank a scris:


xania a scris:


Stie cineva cand e baby expo la anul?




Xania verifica aici: http://www.babyexpo.ro/. Si ca sa vezi ce a fost anul asta la Cj vezi ca este un linc printre reclamele de pe site-ul asta




Am intrat pe site-ul asta si nu scrie decat de expo de anul asta care a fost.Credeam ca stiu cineva cand va fi la anul dar probabil se va anunta.


Stai linistita ca nu o sa ratezi Baby expo de anul viitor, ca de obicei isi fac ff multa reclama inainte
muresan
 
Mesaje: 731
Membru din: Vin Mai 05, 2006 1:44 pm

Re:targul Materna

Mesajde giagirl » Dum Oct 22, 2006 9:56 am

mgm, eu am vrut sa nu te neindreptatesc fata de celelalte forumiste. ce fel de carucior ai cumparat?
giagirl
 
Mesaje: 750
Membru din: Mie Iun 07, 2006 2:15 pm

Re:targul Materna

Mesajde mgm » Mar Oct 24, 2006 8:42 am

Am luat un carut sport,era unul singur,albastru inchis cu ursuleti.
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:targul Materna

Mesajde giagirl » Mar Oct 24, 2006 8:47 am

din cate stiu eu e bun. n-am avut plangeri de la cumparatori, si e si f frumusel, si eu vroiam la fel, dar am ales unul mai micut ca am de urcat un etaj:huh: :blink:
daca ai orice probleme, ori imi scrii, ori te duci pe str.Craiova nr.11 si o cauti pe Benedek Iulia (mama) si ii zici ca esti de la parinti clujeni , dar sunt convinsa ca nu vei avea probleme. sa-l folositi sanatosi.:kiss:
giagirl
 
Mesaje: 750
Membru din: Mie Iun 07, 2006 2:15 pm

Re:targul Materna

Mesajde mgm » Mar Oct 24, 2006 8:51 am

multumim:kiss: :kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron