ginecologi buni

Re:ginecologi buni

Mesajde Ioly » Dum Dec 03, 2006 8:49 pm

bine-ai venit pe lume comoara mica! mdamsa sa te bucuri de ingeras!
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:ginecologi buni

Mesajde claualex » Dum Dec 03, 2006 10:41 pm

BUN VENIT PE LUME,INGERAS!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mdamsa,sa va bucurati de cadoul primit!!!!!!!!!!!
numai bine!!!!!
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:ginecologi buni

Mesajde muresan » Dum Dec 03, 2006 11:01 pm

Felicitari mamico si sa-ti aduca fetele numai bucurii:kiss: Asa da cadou:P
muresan
 
Mesaje: 731
Membru din: Vin Mai 05, 2006 1:44 pm

Re:ginecologi buni

Mesajde ofe » Dum Dec 03, 2006 11:38 pm

felicitari mamico! cel mai frumos cadou. sa fiti frumoase si sanatoase!:kiss: :kiss: :kiss:
ofe
 
Mesaje: 560
Membru din: Lun Aug 28, 2006 3:48 pm

Re:ginecologi buni

Mesajde mgm » Dum Dec 03, 2006 11:53 pm

Felicitari pt. noul membru al familiei!!Sa va bucurati de fete!Cum o cheama pe cea mica?:)O asteptam si pe ea in galeria foto!
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:ginecologi buni

Mesajde Tatiana » Lun Dec 04, 2006 11:27 am

Felicitari mdamsa! Sa va traiasca mica printesa, sa fie sanatoasa si norocoasa, sa v-aduca numai bucurii!
Tatiana
 
Mesaje: 186
Membru din: Mar Ian 24, 2006 2:13 pm

Re:ginecologi buni

Mesajde ofe » Lun Dec 04, 2006 11:51 am

claualex te rog din suflet daca poti sa-mi dai mai multe detalii despre dr. stanciu sorin. o prietena de-a mea a ramas insarcinata si a mers la el din intimplare si nu stie nimic despre el. merita sa ramina la el?
:kiss: :kiss: :kiss:<br><br>Post editat de: ofe, la: 2006/12/04 11:53
ofe
 
Mesaje: 560
Membru din: Lun Aug 28, 2006 3:48 pm

Re:ginecologi buni

Mesajde claualex » Lun Dec 04, 2006 1:00 pm

ofe,eu sunt \"pacienta lui\"de aproape 3 ani,si sunt super multumita de el.
este un om cu multa rabdare,iti da raspunsul la toate intrebarile

tocmai si o prietena de-a mea a ramas insarcinata si am duso la stanciu.=iti spun si tie exact ce i-am spus si ei:EU nu o oblig sa mearga la el.sau sa nasca cu el,eu doar mi-am spus parerea despre acest doctor.eu il recomand din suflet.

daca a fost la o consultatie la el,ce parere si-a facut prietena ta despre el,prima impresie?

nu stiu cat te-am ajutat:blink: sper sa o fi facut destul de bine:P ,dar daca mai ai intrebari poti sa ma intrebi linistita:kiss: :kiss: :kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:ginecologi buni

Mesajde ofe » Lun Dec 04, 2006 1:12 pm

iti multumesc frumos ca ai raspuns atit de repede:)
i-a placut f mult ca era tare dragut, dar mai dorea o parere.
daca o sa mai am intrebari o sa apelez. multumesc inca o data:kiss: :kiss: :kiss:
ofe
 
Mesaje: 560
Membru din: Lun Aug 28, 2006 3:48 pm

Re:ginecologi buni

Mesajde mdamsa » Mar Dec 05, 2006 10:54 am

multumim tuturor celor care ne-au felicitat si va doresc si voua acelasi cadou :blush: pe cea mica o cheama Petra Cristiana si de fapt deja nu mai suntem mici....:lol:
mdamsa
 
Mesaje: 243
Membru din: Mar Feb 21, 2006 3:50 pm
Localitate: cluj napoca

Re:ginecologi buni

Mesajde arleena » Joi Dec 07, 2006 1:05 am

Buna
si eu am nascut cu Dr FULGA FLORESCU si am fost si sunt multumita de ea.
initial mergeam la dr Vinti la interservisan...dupa ce am ramas insarcinata am intrebat daca vine la nastere...si s-a tot fastacit...si am zis ca tre sa-mi gasesc pe altcineva...
asa am ajuns la o alta dr Hrdliska (parca) pe care mi-o recomandase cineva....totul a fost ok cu dansa pana cand a avut ceva probleme in familie si m-a lasat balta in luna 7-a. atata minte nu a avut sa ma dea la altcineva...si nu mai raspunea la tel mobil, la cabinet asistentele nu stiau nimic de ea.
intrebam in stanga si-n dreapta la cine a ma duc, cine ma ia la varsta asta de sarcina...si toata lumea a inceput sa-mi zica de Fulga ....si m-am intrebat...oare de ce nu mia spus nimeni de la inceput de ea??? in fine...cu ceva pile am reusit sa-mi fac programare la ea in 3 zile(era sf lui feb si avea programari pana in aprilie) am avut ceva probleme si de cate ori mergem la ea reusea sa ma faca sa ma simt mai bine si sa-mi treaca grijile....se vede ca se pricepe si ii si place ceea ce face. de cate ori am sunat=o stia de mine si starea mea.....cand am eliminat dopul m-am panicat ca am sangerat destul de tare si am sunat-o.....initial nu mi-a raspuns dar i-am trimis un sms si ma- sunat imediat(era in turcia la o conferinta si totusi m-a sunat sa ma linisteasca si sa-mi spuna ce sa fac). la nastere a ajuns si s-a comportat f bine cu mine. si dupa nastere a venit la mine si m-a vizitat, dupa 2 zile m-a chemat la eco sa vada daca e totul ok, si la externare a venit sa ma vada. am facut o reactie alegica la fire si m-am dus la cabinet si nu mi-a luat nici bani....si asta de 2 ori inca;) si mi-a dat si tratament ceva crema tot gratis ....

ma bucur ca am dat de dansa mai ales ca am auzit numai de bine de ea de la toata lumea(eh...mai sunt si exceptii ca suntem oameni)
arleena
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iul 12, 2006 2:01 am

Re:ginecologi buni

Mesajde arleena » Joi Dec 07, 2006 1:05 am

Giagirl imi pare rau pt cele patite de tine si sa ne fereasca dumnezeu de asemenea doctori. eu am avut travaliu f scurt(zic eu) la 6am, am ajuns la stanca cu dilatatie 2cm si contratii la 7 min la 10 am intra in sala de nasteri si la 11:16 am nascut....am avut noroc si de moasa/asistenta ce o fi fost ff buna care ma indruma ce sa fac si o tinea pe fulga la curent cu starea mea.<br><br>Post editat de: arleena, la: 2006/12/07 01:10
arleena
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iul 12, 2006 2:01 am

Re:ginecologi buni

Mesajde 5august » Joi Dec 07, 2006 7:41 am

Buna arleena,

ma intrebam de ce sunt atat de putine referiri la Dr.Fulga Florescu pentru ca e un medic deosebit.Ma bucur ca mai sunt mamici care o cunosc si au beneficiat de ingrijirile ei.
Sanatate tuturor.
5august
 
Mesaje: 23
Membru din: Lun Aug 28, 2006 8:27 pm

Re:ginecologi buni

Mesajde dem » Joi Dec 07, 2006 9:57 am

Cred ca sunt atat de putine referiri la Dr. Fulga Florescu (si eu sunt una dintre cele \"mosite\" de ea cu succes) fiindca e inca tanara, nu are inca 40 de ani, si nu e una din doctorii \"la moda\".<br><br>Post editat de: dem, la: 2006/12/07 10:00
dem
 
Mesaje: 262
Membru din: Dum Ian 15, 2006 12:36 pm

Re:ginecologi buni

Mesajde arleena » Joi Dec 07, 2006 10:47 am

pe langa ca e tanara(34 din cate stiu eu) chiar daca are multe paciente nu cred ca toate au acces la internet si intra pe acest forum sa-si spuna parerea.eu cunosc alte paciente de-ale ei(medici, avocati, judecatori) f multumite de ea si care mi-au recomandat-o dar sunt convinsa ca ele nu intra pe forumuri sa o laude pt ca nu prea se au cu calculatoarele din pacate. de la rezidenti si studenti la medicina am auzit desppre ea zici ca-i \"bau bau\"...dar m-am convins de ce. cand am nascut era zi de examen si am fost studiul de caz a 2 studenti. nici tuseu vaginal nu au stiut sa fac si fulga i-a apostrofat un pic....plus de asta nu prea stiau sa raspunda la intrebari si le-a zis clar ca nu au sanse prea mari sa treaca examenul. fac pariu ca dupa examen studentii respectivi au zis ca \"ce naspa s-a comportat cu noi\".
arleena
 
Mesaje: 24
Membru din: Mie Iul 12, 2006 2:01 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Clinici GINECOLOGIE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron