Centrul Gala

Centrul Gala

Mesajde mgm » Vin Oct 20, 2006 8:35 pm

Dintre cei care ati castigat sedinte de calarie,ati fost cu copiii sau voi?Daca ati fost cu copiii,cum s-au comportat?Stiu ca au cai blanzi si sunt priceputi,eu vreau doar o parere,daca ati fost cumva.Multumesc.:kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde Arin » Vin Oct 20, 2006 8:47 pm

Si noi suntem printre aceia, insa nu am reusit sa ajungem. Nici nu stiu daca mai e valabil \"premiul\". Poate ne spune Admin.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Centrul Gala

Mesajde claualex » Vin Oct 20, 2006 10:53 pm

ma inscriu si eu pe lista voastra,chiar ma gandeam daca mai e valabil??eu am citit ca copii peste 3 ani pot merge la centru gala:whistle: si daca tot ne da admin un raspuns,poate imi spune daca alexandra e prea mica(2.5 luni)pot sa imi duc nepoata?
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:Centrul Gala

Mesajde blueflower » Sâm Oct 21, 2006 1:59 pm

...si noi suntem pe lista, asa ca asteptam detalii... :laugh: si vom vedea cine va calarii...:laugh: :laugh: :laugh:
blueflower
 
Mesaje: 496
Membru din: Dum Mai 28, 2006 4:47 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde voichita » Sâm Oct 21, 2006 2:04 pm

Avand in vedere ca nici noi nu am ajuns la calarit......propun sa se organizeze o intalnire cu toti castigatorii sa calarim impreuna!:laugh: :laugh:
voichita
 
Mesaje: 473
Membru din: Sâm Mai 27, 2006 1:56 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde laurici » Sâm Oct 21, 2006 2:26 pm

si noi suntem castigatori . ASTAZI AM FOST ANUNTATI !!! pana cand e valabila invitatia ??? poate ca ne spune admin. al meu ingeras are are 2 ani si 2 luni si ii plac la nebunie calutii . poate ca tati va calari si noi vom privi , nu ?
laurici
 
Mesaje: 354
Membru din: Vin Sep 01, 2006 1:30 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde mgm » Sâm Oct 21, 2006 7:16 pm

Noi trebuia sa mergem pe la inceputul verii,parca,si n-am reusit nici cum sa ajungem,o data am sunat si am vorbit cu domnul de acolo,dar tocmai plouase si a zis ca mai bine lasam pe altadata,ca stropesc caii.Si de atunci am tot vrut sa ajungem,dar mereu a fost altceva,si nici n-am stiut cine sa mearga dintre noi,pt. ca Sebi are 4 ani,dar nu stiu cum ar reactiona,daca cumva se sperie(lui ii e frica de caini,si poate s-ar speria si de cal).De aceea am intrebat daca a fost cineva,ca vroiam sa stiu cum s-a comportat copilul,sau cum i s-a parut adultului care a fost.
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde admin » Sâm Oct 21, 2006 9:30 pm

Premiile sunt valabile fara limita de timp. Cat priveste copiii, cam de la 4 ani in sus; chestia cu caii face bine tuturor, copii sau necopii, caii actioneaza parca, ca un regulator psihomotric. Va zic eu ca merita.:)
admin
 
Mesaje: 261
Membru din: Lun Sep 28, 2009 7:25 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde giagirl » Dum Oct 22, 2006 10:01 am

si eu as fi de acord sa mergem toti odata, ca un fel de \"adunare a parintilor calareti\":P , meli are un an si 3 luni dar mi-a spus Sorin sa ma duc neaparat ca face bine la torticolis.Eu am castigat inainte de intalnirea parintilor, am intrebat atunci, a spus ca nu se poate, dupa aceea am uitat.:(
HAI SA NE INTALNIM INTR-UN WEEK-END!
cand poate si Sorin sa ne primeasca.
poate vorbesti tu, admin?;)
giagirl
 
Mesaje: 750
Membru din: Mie Iun 07, 2006 2:15 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde admin » Dum Oct 22, 2006 11:26 am

no problemos
admin
 
Mesaje: 261
Membru din: Lun Sep 28, 2009 7:25 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde sidonia » Lun Oct 23, 2006 7:55 am

Si noi am castigat o sedinta de calarie gratuita, pe la sfarsitul lui august (parca). Am facut in asa fel incat sa mergem cu Victor chiar de ziua lui, pe 13 septembrie. L-am sunat pe domnul de acolo (Dl Goia, sper sa nu gresesc...) si a fost deosebit de amabil. Cand i-am mai zis ca e si ziua piticului, s-a entuziasmat si mai tare. Si ne-am dus cu catel-cu-purcel (Mihai avea cam o luna atunci, dar l-am luat cu noi...;)). Primirea a fost deosebit de calduroasa, Victor foarte incantat de caluti dar totul a tinut pana cand s-a pus problema sa calareasca unul :whistle: . Ei, atunci a inceput scandalul.... I-a fost frica; eu cred ca e inca prea mic pentru asa ceva sau, probabil, a fost prea \"dintr-o data\" totul. Daca am fi incercat sa ii acordam o perioada de acomodare mai lunga (poate chiar cateva zile) probabil ca ar fi fost mai bine. In fine; cu chiu cu vai l-am urcat pe calut si a facut \"o tura\" dar a plans si a fost incordat tot timpul. Ne-am gandit sa mai incercam la anul; poate vor fi alte rezultate.
Eu zic ca merita sa incercati si voi; e foarte posibil ca puiutzii vostri sa reactioneze mai bine. :) :) :)

Ma bucur ca ati deschis topicul; de mult am vrut sa va povestesc experienta cu Centrul Gala, dar nu mi-am facut timp pentru asta!

Pupici la toata lumea!
sidonia
 
Mesaje: 412
Membru din: Dum Mai 21, 2006 12:36 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde sidonia » Lun Oct 23, 2006 7:58 am

Completare: apropos de intalnirea parintilor.... Am inteles ca este in proiect o intalnire de Craciun la Centrul Gala, cu Mos si cadouri pentru copii :)<br><br>Post editat de: sidonia, la: 2006/10/23 08:59
sidonia
 
Mesaje: 412
Membru din: Dum Mai 21, 2006 12:36 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde mgm » Lun Oct 23, 2006 8:49 am

Suna bine o intalnire cu toti parintii \"calareti\":laugh: ,iar ideea de Craciun,mi se pare super,cu mentiunea ca ar fi bine sa se faca inainte 22-25 dec.,ca mai e lume care mai pleaca din Cluj de sarbatori.<br><br>Post editat de: mgm, la: 2006/10/23 09:51
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde Ank » Lun Oct 23, 2006 8:16 pm

Si noi am castigat dar n-am apucat inca sa mergem. Pitica noastra e mult prea pitica pt asa ceva dar o ducem si pe ea sa vada calutzii. Eu demult voiam sa merg la calarie asa ca numai bine! Doar ca in curand va fi cam frig. Chiar sa va intreb pe cei care ati fost la Gala. Este un loc undeva inauntru unde se poate sta la caldura? In caz ca mami nu se mai da despartita de calutzi, sa stea tati cu pitica :P<br><br>Post editat de: Ank, la: 2006/10/23 21:17
Ank
 
Mesaje: 505
Membru din: Mar Mar 07, 2006 7:42 pm

Re:Centrul Gala

Mesajde sidonia » Mar Oct 24, 2006 8:11 am

Da, Ank, se poate sta si inauntru. Eu nu am intrat dar sotul meu a fost cu cel mic la baie si mi-a zis ca e tare frumusel amenajat.
sidonia
 
Mesaje: 412
Membru din: Dum Mai 21, 2006 12:36 pm

Următorul

Înapoi la Servicii specializate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron