gradinita particulara pe Pavlov (I.Hossu)

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

gradinita particulara pe Pavlov (I.Hossu)

Mesajde andreeasibalaurul » Dum Aug 27, 2006 4:04 pm

Din vorba in vorba am aflat ca s-ar fi deschis de cateva luni o gradinita particulara pe strada Pavlov, care are si grupa de pitici de la 1,5 ani. Stie cineva ceva de ea, ca persoana nu avea date de contact si nici nu stia exact pe unde vine.
andreeasibalaurul
 
Mesaje: 15
Membru din: Mie Aug 02, 2006 11:07 am

Re:gradinita particulara pe Pavlov (I.Hossu)

Mesajde blueflower » Dum Aug 27, 2006 11:45 pm

nu am auzit, dar mai sunt si alte gradinite particulare care au si grupa de \'\'pitici\'\' . Te intereseaza doar aceea?
blueflower
 
Mesaje: 496
Membru din: Dum Mai 28, 2006 4:47 pm

Re:gradinita particulara pe Pavlov (I.Hossu)

Mesajde tzupi » Lun Aug 28, 2006 9:16 am

singura gradi care are si cresa de pe pavlov e aia de stat chiar in statia de 29. Eu atata stiu
tzupi
 
Mesaje: 227
Membru din: Mar Ian 03, 2006 8:14 pm

Re:gradinita particulara pe Pavlov (I.Hossu)

Mesajde andreeasibalaurul » Lun Aug 28, 2006 7:06 pm

Nu, ma intereseaza oricare cu grupa de pitici, astept propuneri pentru zona centrala, daca aveti.
Aceasta este nou-nouta pe Pavlov si am obtinut niste coordonate geografice, maine merg, sper, sa o vizitez.
andreeasibalaurul
 
Mesaje: 15
Membru din: Mie Aug 02, 2006 11:07 am

Re:gradinita particulara pe Pavlov (I.Hossu)

Mesajde Elia » Mar Aug 29, 2006 9:33 am

gradinite cu grupe de pitici mai sunt Happy Kidds si Kinderland. Cred ca amindoua sunt in Gheorgheni. Daca te intere mai mult spune-mi si caut nr de telefon,. Daca vrei intra pe site-ul lor ambele au.
Elia
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mai 03, 2006 11:17 am

Re:gradinita particulara pe Pavlov (I.Hossu)

Mesajde andreeasibalaurul » Mar Aug 29, 2006 3:06 pm

Mulumesc, Elia, stiam de ambele gradinite. Nici una dintre ele nu imi sunt la indemana, le-am vizitat pe amandoua.


In ceea ce priveste asa-zisa gradinita particulara pe Pavlov, va pot spune ca mare e gradina Domnului si multi oameni ciudati sar gardul, pentru ca, normal, singurele institutii care sunt acolo gradinita si cresa de stat.
Cred ca persoana care mi-a povestit de asa-zisa particulara a fost la randul ei dusa cu presul de catre o alta mama care nu a vrut sa recunoasca faptul ca fiul ei merge la stat, desi eu personal nu vad nici o problema in asta...sunt gradinite de stat celebre pentru cat de bine le merge copiilor acolo, dar al meu are 1 an si 4 luni.
In plus, am fost si la cresa respectiva de pe Pavlov si am avut parte de o experienta oribila: ne-a deschis usa cu greu o femeie intre doua varste, care ne-a intrebat pe ton rastit cine suntem si ce cautam acolo. Nu ne-a lasat nici sa zicem nimic, parca trebuia sa ne legitimam, desi eram cu copilul in brate, si cu cel mai agresiv ton posibil ne-a raspuns la intrebari, pana ce, dupa cateva minute, am plecat noi, din proprie initiativa, scarbiti.

In alta ordine de idei, care dintre voi ati avut experiente cu gradinita Bobocel, daca sunteti dragute sa le impartasiti.
andreeasibalaurul
 
Mesaje: 15
Membru din: Mie Aug 02, 2006 11:07 am


Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori

cron