de-ale mamicilor

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:de-ale mamicilor

Mesajde Daniela » Lun Aug 28, 2006 7:10 pm

mgm,bine a-ti venit acasa:kiss: si multumim mult pentru urari,pacat ca nu a-ti putut veni si voi la intalnirea din Floresti.V-am simtit lipsa si sper ca la urmatoarea intalnire sa veniti si voi.Cum v-a-ti distrat la mare si la munte?cred ca a fost super;) .Sa puneti poze noi sa va vedem ca ne este dor de voi:kiss: .
Alex e acum bine,am facut analizele si i-au iesit bine,o usoara anemie ,ii dau Revital Apetit ca nu prea papa mancare gatita.Abia astept sa ne intalnim in parc cu copiii,va pupam.
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde mgm » Lun Aug 28, 2006 7:45 pm

Daniela,a fost super in vacanta,am recuperat pt. anii trecuti:laugh: cand nu am putut merge din diverse motive(nasterea celui mic,schimbare de job la tati,etc).La Brasov am fost in Poiana si le-a placut tare mult copiiilor sa alerge liberi.La mare am prins o vreme...eu nu stiu sa fi prins vreodata asa vreme buna,nici macar un nor nu am vazut,uneori a fost chiar prea cald.Bineinteles ca baietii nu au stat locului o clipa,dar chiar si asa tot ne-am odihnit,ca ne faceam si noi somnul de pranz odata cu ei:laugh: Am stat la o vila plina de clujeni,asa ca am fost printre \"ai nostri\";) A fost fain,parca s-a terminat prea repede.Pozele pe joi-vineri cred ca le trimit.Si noi abia asteptam sa va vedem.Am vazut ca v-ati distrat si la intalnire,si la petrecerea lui Alex.Noi pana la urma i-am tinut ziua lui Sebi la Brasov,cu familia,el a fost super-incantat:) Va pupam si sa ne vedem cu bine.:kiss: :kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde gabi77 » Mie Aug 30, 2006 9:08 pm

fetelor, stiti voi cumva daca se gaseste de cumparat husa (separat)pentru scaunul de masina? e vorba de un scaun normal de masina, clasic, nu din acelea imense, gen chicco. daca da, cam pe unde?
multumim
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde Daniela » Mie Aug 30, 2006 9:26 pm

Gabi,incearca la Practiker sau la Metro ca trebuie sa gasesti huse pt. scaunele de masina.Eu am crezut ca deja a-ti plecat la Mare.Va doresc drum bun,vreme frumoasa si sa nu aveti probleme cu micutul,sa va distrati si sa va simtiti bine:kiss: :kiss: :kiss: .
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde gabi77 » Mie Aug 30, 2006 9:32 pm

Daniela, multumim. Acolo nu m-am gandit:blush: :woohoo:
maine seara plecam, am asteptat sa se faca toamna de-a binelea;) oricum ne-am pus in bagaj toate soiurile de haine. cine stie, poate tine vremea si cu noi.
si cu ocazia asta, fac apel la toate fetele care au fost la mare si nu numai, sa-mi spuna [b:]ce anume nu tr sa ne lipseasca din bagaj. pliseeee.[/b:]stii, am cumparat ieri autan (cxa am auzit ca e jale la mare cu tzintzi), si dupa ce am ajuns acasa am vazut ca nu e indicat copiilor mai mici de 2 ani:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :( :( :( :(
si daca al meu e mai mic, pe el sa-l pape tzintzi? la faza aste sunt plina de :evil:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde anca27 » Mie Aug 30, 2006 9:49 pm

Gabi la Praktiker am vazut ca sunt plase contra tantarilor care se agata de tavan deasupra patului - ceva gen baldachin. Decat sa-l pape mai bine il feresti. Drum bun si vreme frumoasa.
anca27
 
Mesaje: 298
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:40 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde claualex » Mie Aug 30, 2006 9:53 pm

GABI,SA AVETI DRUM BUN,SA AVETI PATRE DE VREME FRUMOASA SI CALDUROASA(CA VEZI CA LA CJ A VENIT TOAMNA)SA VA DISTRATI.SA FACETI POZE SI SA LE VEDEM SI NOI.VA PUPAM SI INCA O DATA DRUM BUN,DISTRACTIE FAINA:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:de-ale mamicilor

Mesajde gabi77 » Mie Aug 30, 2006 10:44 pm

multumim din suflet:kiss: :kiss: :kiss:
plasa anti tantari pt. patrutz avem. dar si cu aia, nu stiu cum, la buni la baia mare l-au papat vreo 2.
daca va fi nevoie, mami eroina va sta la panda numai sa-i fie bine lui bebelin.
sa ne auzim cu bine
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde claualex » Joi Aug 31, 2006 10:27 pm

fetelor maine nu ne auzim caci plecam cu tati la timisoara.dar nu scapati usor de noi ca maine seara cum sosim deschid calc sa vad ce ati povestit in lipsa noastra.pupici:kiss: :kiss: :kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron