ziua de nastere a copilului

ziua de nastere a copilului

Mesajde Ioanab » Vin Apr 09, 2010 9:25 am

Dragi mamici,
voi unde ati mai sarbatorit zilele de nastere ale puilor? Sau poate ati participat in calitate de invitati la un club de copii si v-a placut...
Va rog sa imi ziceti si mie....ca se apropie zilele feciorilor si fac o "prospectare a pietei" ....daca aveti si preturi si telefoane ar fi super....
Anul trecut am facut la Disneyclub si anul acesta am fost la o petrecere la ShotyKids...deci astea doua le stiu.
Va pupam
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde claualex » Vin Apr 09, 2010 9:50 am

noi anul asta inca,doar la locul de la big am fost si acasa la o petrecere
chiar ieri Alexandra imi spunea ca vrea si ea sa isi tina ziua de nastere la big.preturi nu stiu imi pare rau
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde claualex » Vin Apr 09, 2010 10:06 am

claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde claualex » Vin Apr 09, 2010 10:09 am

claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde Ioanab » Vin Apr 09, 2010 1:28 pm

Claualex esti prompta ca de obicei!
La big cum a fost? Au animatori care se ocupa de ei? ce tarife au?
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde mdamsa » Vin Apr 09, 2010 6:12 pm

buna
noi am fost de mai multe ori la boom bomm party( www.boom-party-club.ro) cu ambele dsoare, si chiar a fost foarte foarte frumos,animatoarele sunt foarte dragute si stiu sa se ocupe extraordinar de copii,nu apuca copiii sa se plictiseasca deloc.invitati am fost si la castelul piticilor (www.castelulpiticilor.ro)si la big dar la boom boom party ne-a placut cel mai mult si anul asta chiar acum duminica ii tinem la cea mare ziua la mofturici (mofturici.blogspot.com) speram sa fie bine ,am sa va pot spune mai multe dupa ziua de duminica.a fost alegerea dsoarei,e un spatiu mai mare, si ei fiind mai mari speram ca se vor distra.deci,mai multe ...dupa duminica.sper ca va ajuta cele scrise.
mdamsa
 
Mesaje: 243
Membru din: Mar Feb 21, 2006 3:50 pm
Localitate: cluj napoca

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde Ioanab » Vin Apr 09, 2010 6:28 pm

Abia astept un feedback de la mofturici! Am vazut o reclama si eu

Intre timp am vorbit la boom party si mi se pare ok ca si pret...ma rog in masura in care nu e mai scump decat in alte locuri ..ca altfel o caruta de bani!!
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde mdamsa » Vin Apr 09, 2010 6:36 pm

la boom boom party am facut de cateva ori cu dsoara cea maresi o data cu cea mica si animatoarele sunt foarte pricepute si copiii se simt chiar foarte bine.nu au vrut sa mai plece de acolo abia i-au scos parintii afara.iar dsoara mea cea mica si acum cand o intrebi unde vrea sa isi tina ziua iti spune ca la boom boom party cu alba ca zapada.si ;la pret fata de alte locuri e mult mai ieftin.poti sa aduci de acasa anumite lucruri,suc, fursecuri,apa si altele daca ai intrebari legate de ei intreaba ca iti pot raspunde.oricum dupa ce vedem cum e la mofturici am sa scriu sa iti spun,eu sper ca va fi bine .
mdamsa
 
Mesaje: 243
Membru din: Mar Feb 21, 2006 3:50 pm
Localitate: cluj napoca

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde Ioanab » Sâm Apr 10, 2010 11:55 am

Le organizeaza vopiilor jocuri, si alte vhestii inteleg, nu? Va asta ma intereseaza sa ii tina ocupati si sa se ocupe de ei!
Spatiul e ok? adica vom avea cca 25 de copii cu parintii aferenti din dotare...oare ar fi inghesuiti?
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde mdamsa » Sâm Apr 10, 2010 12:41 pm

buna

da e vorba de faptul ca ii tine tot timpul ocupati,fac tot felul de jocuri cu ei,nu au timp sa se plictiseasca deloc uneori nici la masa nu vor sa se puna sa mananace .de regula sunt 2 animatori ,din ce poveste iti alegi tu,noi am avut cenusareasa,alba ca zapada,tom si jerry, petrecere tiganeasca... si au fost foarte reusite.cat timp copiii nu sunt foarte mari incap destui.la cea mica cand am fost in toamna anul trecut am avut 24 si nici nu s-a simtit ptr ca sunt micuti.daca sunt mai mari e mai problematic.iar spatiul ptr parinti e separat ,au o camera ptr ei chiar langa camera de petrecere dar oricum cand te duci sa vb cu ei vezi si spatiul si daca crezi ca nu iti place nu esti obligata sa faci acolo.dintre toate petrecerile unde am fost cei mai buni animatori au fost aici.in ce priveste petrecerea de la mofturici am sa iti spun maiine sau luni mai multe dupa ce se intampla,eu sper sa fie bine si acolo.

week end placut
mdamsa
 
Mesaje: 243
Membru din: Mar Feb 21, 2006 3:50 pm
Localitate: cluj napoca

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde Ioanab » Sâm Apr 10, 2010 3:12 pm

Mersi de raspuns mdamsa,
as inclina catre boom....dar oricum sa ne zici cum a fost la mofturici daca ai timp!
Va doresc distractie frumoasa si evident LA MULTI ANI pentru sarbatorita!!!1
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde claualex » Lun Apr 12, 2010 8:10 am

LA MULTI ANI SARBATORITEI!
atept si eu pareri sa vad cum si ce preturi.
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde claualex » Lun Apr 12, 2010 8:21 am

http://www.casapiratilor.ro/petreceri%2 ... copii.html

am gasit si asta urmarind si eu subiectul
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde mdamsa » Lun Apr 12, 2010 8:27 am

buna dimineata

aseara cand am ajuns nu am apucat sa intru sa va spun cum am fost pentru ca era destul de tarziu.A fost chiar mai bine decat m-am asteptat mai ales ca nu mai fusesem niciodata la mofturici.sala e foarte mare,au loc copiii sa alerge ,sa sara si sa se joace intr-una.au mese de pinpong,mingi,baloane si tot ce isi doresc niste copii mai mari iar ptr cei mici am vazut trambulina, cuburi mari si tot felul de jocuri.animatorii sunt foarte draguti si priceputi la cei mai mari cum a fost la noi(copiii marea majoritate aveau la 10 ani) dar cred ca se descurca bine si la cei mai mici dupa cum am observat.in orice caz nu au avut timp copiii sa se plictiseasca deloc,tot timpul au facut jocuri cu ei si s-au ocupat chiar si de cei mai micuti pentru ca am avut cativa si mai piticuti,vreo trei.nici chiar acestia nu au venit la parinti aproape deloc in decursul celor 3 ore.in ceea ce priveste plata a fost acceptabil la pachetul ales de noi,nu mi s-a parut mai mare decat in alte locuri.in pachetul luat de noi ei trebuiau sa comande pizza si tortul ales de noi .pizza a fost extraordinara de la ceva firma noua dupa cum spuneau, nu a ramas nici o bucata,iar tortul ales a fost d eciocolata pentru ca dsoarei mele nu ii place frisca si pot sa va spun ca a fost f bun.per total nu ne pare rau ca am fost acolo iar dsoara mea a hotarat ca si data viitoare sa isi tina \ziua tot acolo.sper ca cele notate pana acum va vor ajute la alegerea pe care o veti face.iar daca mai aveti intrebari va raspund cu draga inima.
mdamsa
 
Mesaje: 243
Membru din: Mar Feb 21, 2006 3:50 pm
Localitate: cluj napoca

Re: ziua de nastere a copilului

Mesajde claualex » Mar Apr 13, 2010 10:43 am

http://www.meryland.ro/index.php?action ... copii&id=3

a primit alex invitatie pe sambata ,am mai fost anul trecut aici si a fost ok.
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Următorul

Înapoi la Evenimente

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron