Pozele copiiilor

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:Pozele copiiilor

Mesajde gabi77 » Lun Iun 26, 2006 2:30 pm

Blueflower, nu-i nimic ca te-ai miscat tu mai incet cu pozele, da ai facut un lucru beton. tare faine poze ai. ce va stiti voi asta 2 parinti de Marc la facut poze...;) sa ni le trimiti si noua. plizzzzzzz. dar stai linistita ca am rabdare, nu-i nici o graba:kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde mgm » Lun Iun 26, 2006 3:30 pm

Super pozele,Blueflower!!:) ;)
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde Daniela » Lun Iun 26, 2006 9:22 pm

Blueflower si Gabi,felicitari pentru poze,sunt tare faine si prichindeii au iesit asa bine,ce frumusei sunt toti :kiss:
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde Rozica » Mar Iun 27, 2006 9:09 am

Am vazut pozele din parc si mi asa de ciuda. VOI ERATI !!! V-am vazut in parcare si erau doar 2 carucioare si am crezut ca nu sunteti voi. Sunteti niste mamici scumpe cu niste bebei si mai scumpi.:kiss:
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde gabi77 » Mar Iun 27, 2006 3:05 pm

rozica, de ce n-ai venit sa intrebi: \"voi sunteti forumistii\"? sa stii ca eu am intrebat o familie ce parea sa asteptete pe cineva daca nu face parte din echipa. asa ca puteai si tu sa intrebi.
erau 2 carucioare in parcare, pt ca la 11 fara 20 cand am ajuns eu nu era nimeni in parcare:( :( . mgm era pe alee si se plimba cu baietii si cand a vazut un carucior in mijlocul parcarii a venit la noi. apoi a aparut blueflower si daniela in parcare si uite gata cu trupa.
tare rau imi pare ca n-ati venit, ca asa avea si Patrick un bebe de-o seama cu el
pana la o viitoare intrunire:kiss: :kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde Daniela » Mar Iun 27, 2006 3:16 pm

Rozica, sa stii ca si eu cred ca te-am vazut, m-am dus cu Alex pana la fantana arteziana si el tot vroia sa se bage in apa ca a vazut o mamica cu un bebe care il tinea pe copilas cu piciorusele in apa.Oare nu erai tu?Si chiar m-am uitat ce dragutz bebelas si ce picioruse grasute avea:kiss:
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde Rozica » Mar Iun 27, 2006 6:04 pm

Ba da eu eram la fantana arteziana de il bagam pe Vlad cu piciorusele in apa. Nu am cunoscut pe nimeni prin parc si nu am mai stat mult si am plecat. of of ce toanta sunt.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde vanessa » Mar Iun 27, 2006 7:22 pm

scuze ca ma bag ca si musca in zer dar de ce nu trimitet si poze cu voi in albumul bebelusului ca sa va recunoasteti in parc sa sa va dati macar buna-ziua pe strada???:whistle:
vanessa
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Mai 16, 2006 9:26 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde claualex » Joi Iun 29, 2006 8:11 am

Alexandra,mami si tati iti doresc azi de ziua ta un calduros LA MULTI ANI!,sa ai parte de tot ce e mai bun in viata,necazurile si supararea sa te ocoleasca iar bucuria si fericirea sa tina pasul alaturi de tine pe tot drumul vietii!Azi la cei 2 anisori,noi te pupam dulce si iti mai spunem ca tu esti lumina ochilor nostrii,tu esti aerul si inima noastra.TE IUBIM!Sa iti dea dumnezeu sanatate!:kiss: multi pupici.mami si tati:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Sa ne traiesti si sa fii sanatoasa!:kiss: :kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:Pozele copiiilor

Mesajde claualex » Joi Iun 29, 2006 8:14 am

P.S.o sa punem deseara poze noi cu sarbatorita.ea e (pt cine nu stie)alexandra madalina torok
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:Pozele copiiilor

Mesajde Daniela » Joi Iun 29, 2006 12:25 pm

Claualex,La multi ani ! pentru Alexandra,sa va traiasca si sa creasca mare si sanatoasa, sa fiti fericiti alaturi de ea ,sa-i dea D-zeu o viata plina de bucurii !:kiss:
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde mgm » Joi Iun 29, 2006 1:00 pm

La multi ani pt. Alexandra,si tot ce e mai bun!!:kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde Rozica » Joi Iun 29, 2006 1:06 pm

La multi ani Alexandra! Cat implineste?
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:Pozele copiiilor

Mesajde Arin » Joi Iun 29, 2006 1:06 pm

La multi ani pentru Alexandra! Sa creasca mare, frumoasa si ... sa placa baietilor:P :P
Cat priveste intalnirea de duminica, dupa cum spuneam, ne-am culcat la 11 si ne-am trezit la .... 12,30 (eveniment). Am mers in parc, dar cum nu cunoastem \"gashca\" ... Ne-am plimbat pe la umbra vreo doua ceasuri, am fost la Bebeko, am stat un pic in \"piscina\" cu bile colorate, insa noi nefiind inca in stare sa stam in picioare, lui mami si tati i s-a parut destul de \"periculos\" printre copiii mai mari care cadeau pe acolo in toate partile, alunecand pe bile, asa ca am plecat, am mai facut o tura in parcul mic si apoi .... acasa la papica. Poate duminica viitoare (desi s-a anuntat timp urat).
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Pozele copiiilor

Mesajde claualex » Joi Iun 29, 2006 1:10 pm

va multumes tuturor pentru urari,va doresc la fel si voua.implineste 2 ani,dar parca abia ieri a venit pe lume.:kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron