NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde gabi77 » Dum Iun 25, 2006 11:40 pm

sa stiti ca in ideea ca cineva mai intarzie, am \"acostat\" niste parinti care mi se pareau mie ca asteapta pe cineva. m-am apropiat de ei si mi-am bagat nasu in carucior si n-am recunoscut bebele:( . si apoi m-au lamurit parintii ca nu au treaba cu noi. oricum le-am propus sa ne viziteze siteul. si eu merit un premiu pt. reclama, nu numai mgm:P
noptica buna tuturor
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde mgm » Lun Iun 26, 2006 8:05 am

:laugh: :lol: Eu votez cu premiu pt. gabi.Eu am mai castigat concursuri,asa dati-i ei;) Plus ca eu mai mult m-am imbracat ca sa ma \"recunosc\" cu parintii clujeni... :)
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde gabi77 » Lun Iun 26, 2006 8:39 am

MGM, multumesc multumesc pentru suportul moral:lol: :lol: :laugh:
si eu ma apuc la participat la concursuri s-poi sa vezi ce colectie de tricouri imi fac;)
:kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde claualex » Lun Iun 26, 2006 12:17 pm

:( NE PARE RAU CA AM LIPSIT DE LA INTALNIRE:blush: speram sa ne iertati si de la urmatoarea sa nu lipsim;) ,dar ne-am pricopsit cu o febra de 38.5,si cu un rosu in gat de toata frumusetea,care ne-a tinut in casa 2 zile,abia azi,e mai bine alexandra si am reusit sa am putin timp de calculator.ne cerem scuze din nou,pe data viitoare speram sa fim msanatoase:kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde Ella » Lun Iun 26, 2006 1:09 pm

si noua ne pare tare rau ca nu am reusit sa ajungem in parc :( , dar am fost plecati de vineri seara si ne-am intors duminica dupa-amiaza...urmatoarea intalnire speram sa nu o ratam...chiar asa, pe cand urmatoarea intalnire?<br><br>Post editat de: Ella, la: 2006/06/26 14:11
Ella
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Mai 30, 2006 1:59 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde Daniela » Mar Iun 27, 2006 3:24 pm

Eu propun ,daca sunteti de acord, sa ne intalnim si duminica, tot acolo,da pe la ora 10,poate vin de data asta mai multi pitici si parinti sa ne cunoastem si sa marim gasca;) ,ce ziceti?
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde mgm » Mar Iun 27, 2006 3:53 pm

Sa vedem cum o sa fie vremea ca eu am auzit la tv ca de vineri ploua.S-ar putea sa nu tina cu noi...Dar daca e frumos...de ce nu?Daca nu intervine ceva pana atunci....
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde admin » Mar Aug 15, 2006 9:47 pm

((n-am vrut sa infiintez un topic nou denumit \"Ne vedem sambata la Centrul Gala!\", asa ca l-am folosit pe asta))

Iata ce am scris celor care si-au confirmat participarea, iar aici postez pentru a fi siguri ca mesajul ajunge unde trebuie:

Date fiind cele cateva pregatiri care trebuie facute pentru sambata, avem nevoie de o reconfirmare ferma: VA RUGAM NU RECONFIRMATI DACA NU SUNTETI SIGURI CA VETI PARTICIPA !

In alta ordine de idei, iata alte cateva detalii:

Dorim ca la 12.00 sa ne strangem la Centrul Gala, iar cel tarziu pana la 12.30 sa apara toata lumea. Fiecare sta cat se simte bine, masa servindu-se intre 13.30 si 14.30.

Participantii vor hotari pentru sine cate portii de mancare doresc sa achite (adica daca achita si pentru copii sau nu), o portie fiind 20 RON. Pe langa asta, sucurile, apa carbo si plata, nectarurile, chipsurile si berea sunt asigurate la discretie. In banii astia mai intra si un bilet de tombola si o cafea. Taxa se achita la fata locului la intrare.

Parcarea se face in manejul cu nisip al Centrului Gala iar accesul din soseaua nationala va fi semnalizat sambata foarte vizibil pe partea dreapta a drumului.

Intalnirea e una in pantaloni scurti, adica informala. Copiii vor avea conditii sa se joace si sa vada caii si magarusul, inclusiv sa le dea zaharel de mancare.

Daca vremea este foarte ploioasa toata treaba se amana, caz in care voi trimite tuturor o notificare. Dupa ultimele prognoze, vremea va fi excelenta.

admin

Ne vedem sambata ! :) :)
admin
 
Mesaje: 261
Membru din: Lun Sep 28, 2009 7:25 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde Elia » Vin Aug 18, 2006 9:06 am

Admin, mamici, tatitici, pitici, va doresc distractie super sumbata. Din pacate nu putem fi alaturi de voi (desi imi doreeam asa de tare:( ). , deoarece mergem la o alta intilnire tot de genul asta dar in familie. Undeva la tara ne adunam frati, surori, verisori, fiecare cu piticii, catel, purcel.....:laugh: :laugh:
Va pup , va doresc vreme frumoasa si sa petreceti bine.
Elia
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mai 03, 2006 11:17 am

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde Rozica » Vin Aug 18, 2006 10:15 am

Buna fetelor. Am ajuns si eu in sfarsit la un internet. Eu am plecat brusc din oras intr-o calatorie prin tara pe la parinti socrii, unchi...etc, si inca nu am ajuns in cluj, ceea ce inseamna ca din pacate nu o sa pot participa la intalnire:((( si mor de ciuda.:(( Sper sa ne vedem si noi cat de curand.
Super super e facut siteul.
Va pup pe toate si mai vorbim cand ajung acasa.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron