NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde Rozica » Dum Iun 25, 2006 5:49 pm

Eu am fost in Parc. La ora 11_15 am ajuns in parc si am fugit repede in fata hoteluylui Sport, care defapt era hotel Napoca:S :pinch: , nefiind de mult timp in cluj, am confundat hotelul Sport cu Hotelul Napoca. Cand mi-am dat seama am venit la Sport si erau vreao 4 persoane si 2 carucioare, am trecut pe acolo, eram cu un maieu bleumarin, cu un carucior albastru, si bebelusul era imbracat in galben. Nu stiu daca ati fost voi acolo, m-am gandit ca nu sunteti voi ca sunteti deja in parc pentru ca ati zis ca o sa fiti multi. Si am mers in parc, am vrut sa il pictez pe vlad pe fata, si nu a stat. MI ASA DE CIUDA CA AM INTARZIAT.!!!! Dar nu am avut ce face pt ca bebe s-a trezit tarziu si pana i-am dat sa pape.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde mgm » Dum Iun 25, 2006 6:21 pm

Rozica...pacat de incurcatura.:( Nu-i nimic,vorba lu\' gabi,ne mai intalnim noi:laugh: Sunt sigura ca cei care nu au fost,nu au putut veni.Doar ca noua ne-a parut rau,ne asteptam sa fim mai multi.Dar si asa ne-am simtit super,am discutat,ne-am plimbat...eu n-am stat foarte mult ca baietii trebuiau sa pape si sa doarma.Sa ne vedem cu bine si altadata!;)
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde Daniela » Dum Iun 25, 2006 9:54 pm

Gabi,mami de blueflower si mgm,ne-a facut placere sa va cunoastem si ne-am simtit super bine,eu sper din suflet sa ne mai intalnim cat de curand si sa fim mai multi forumisti.
Chiar daca am fost putini, eu zic ca ne-am simtit tare bine si piticii nostri la fel,eu bine ca am venit cu tati si l-a alergat piticul pe el ;) ,ca Alex cat ii de zvapaiat nu m-ar fi lasat sa povestesc cu voi.A fost incantat ca s-a intalnit cu copiii ,in seara asta la baita am povestit despre copilasii din parc si tot ma intreba ca unde sunt/cand mai mergem la ei?
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde blueflower » Dum Iun 25, 2006 9:59 pm

Si noi era cat pe ce sa nu ne intalnim...cand am ajuns si noi n-am vazut pe nimeni in parcare si am mers in parc...la un momont dat sotum meu, pe care l-am bolunzit cu intalnirea, mi-a spus ca sunt niste mamici in parcare. Am dat fuguta si asa ne-am intalnit ( i-am recunoscut pe copilasi din poze ).
mgm avea un tricou alb pe care era imprimat \"parinticlujeni.ro\" Merita un premiu pt. reclama...
dupa cum spune si mgm ne vom mai intalni...
blueflower
 
Mesaje: 496
Membru din: Dum Mai 28, 2006 4:47 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde gabi77 » Dum Iun 25, 2006 10:00 pm

si noi ne bucuram muult ca v-am cunoscut si sigur noi ne mai vedem. sa nu uiti sa lasi adresa de mail pt poze:kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde Daniela » Dum Iun 25, 2006 10:01 pm

Rozica,imi pare rau si mie ca nu ne-ai gasit, sa stii ca eu m-am gandit ca poate ai venit si daca nu ne-ai vazut ai plecat,si eu am intarziat un pic ,ca am venit direct de la bunici de la tara,nici nu mai speram sa ma intalnesc cu fetele, dar tare m-am bucurat cand am vazut ca inca erau acolo.Oricum vor mai fi intalniri si atunci sigur ne vedem.
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde mgm » Dum Iun 25, 2006 10:04 pm

Vad ca acuma ne-am adunat pe forum toate la aceeasi ora:lol: Sa aveti o noapte buna!!:kiss: Si multi pupici copilasilor:kiss: Cum v-ati mai distrat dupa ce am plecat noi?;)
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde blueflower » Dum Iun 25, 2006 10:11 pm

ma da\' chiar sa fim pe site la aceeasi ora nu s-a mai intamplat...si eu ma bucur ca v-am cunoscut mamicilor, si asteptam sa le cunoastem si pe celalalte mamici...
Daniela nu ne-ai lasat adresa de mail...mgm ai citit raspunsul de la topicul pozele copiilor?
blueflower
 
Mesaje: 496
Membru din: Dum Mai 28, 2006 4:47 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde mgm » Dum Iun 25, 2006 10:13 pm

Am citit,v-am lasat adresa tie si lu\' gabi.:kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde Daniela » Dum Iun 25, 2006 10:27 pm

Si eu am lasat adresa la topicul cu pozele,si va multumesc mult ,sunteti asa dragute:kiss: .Gabi , sigur ne intalnim saptamana asta in parcul Pritax,iar blueflower si mgm,daca veniti prin Manastur dati-ne de stire si ne intalnim.Va pup,noapte buna !
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde blueflower » Dum Iun 25, 2006 10:30 pm

ce credeti ca daca voi stati in manastur scapati de noi??? Si oricum poate mai veniti si voi duminica in parcul mare...
blueflower
 
Mesaje: 496
Membru din: Dum Mai 28, 2006 4:47 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde Daniela » Dum Iun 25, 2006 10:35 pm

Pai in fiecare duminica intalnirea e in parcul mare desigur, dar eu ziceam in timpul saptam. daca veniti cumva prin Manastur .
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde blueflower » Dum Iun 25, 2006 10:41 pm

ma bucur ca mai veniti si voi in parcul mare, oricum ne mai auzim pana duminica...poate mai vor si alte mamici sa vina..ne-am bucura sa mai cunoastem si alte mamici si copilasi deosebiti:kiss:
blueflower
 
Mesaje: 496
Membru din: Dum Mai 28, 2006 4:47 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde vanessa » Dum Iun 25, 2006 10:44 pm

buna sunt noua pe acest forum doar poza ficei mele e prezenta mai de mult;)
nu credeam ca sunt atatia parinti clujeni activi pe acest forum pana nu demult am fost pe alte site-uri
vad ca sunteti de gasca si mi-ar placea sa mai organizati intalniri si sa venim si noi:P
vanessa
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Mai 16, 2006 9:26 pm

Re:NE INTALNIM CU TOTII IN PARC !!!!

Mesajde blueflower » Dum Iun 25, 2006 10:56 pm

bine ai venit vanessa! si eu sunt mai noua, de o luna, si de cand am intrat pe acest site am devenit dependenta de el ... m-am simtit f. bine de la inceput si mamicile sunt f. dragute si copilasii lor la fel ( se vede din poze ).
Legat de intalnire poate mai vin mamici sa ne intalnim duminica...sa vedem ce zic si celalalte mamici (...si tatici )
blueflower
 
Mesaje: 496
Membru din: Dum Mai 28, 2006 4:47 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron