am gasit un club pentru copii !

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

am gasit un club pentru copii !

Mesajde dem » Mie Mar 22, 2006 6:50 pm

Referitor la o discutie mai veche, despre lipsa spatiilor de joaca organizate pentru copii: am vazut prin oras pliante despre un club pentru copii, \"Taramul Magic\", pe str. Alba Iulia nr. 14 (m-am uitat pe harta si am vazut ca e in zona str. Avram Iancu). Din pliant reiese ca au camere amenajate cu tot felul de jucarii (tobogane, labirint, piscina cu bile, cuburi de construit, casute etc.). Program marti-vineri 16-20, sambata-duminica 12-20. Am sunat la numerele din pliant si am obtinut informatii suplimentare: limitele de varsta sunt aproximativ 1,5-12 ani; taxa este 120.000 lei intrarea, pt. maximum 3 ore; nu trebuie programare, ca inca nu vin multi copii, eventual in week-end de sunat in prealabil, sa nu aiba cumva petrecere (organizeaza si asa ceva pentru copii).
Cred ca vom da o raita pe acolo, sa vedem la fata locului despre ce este vorba. Pare un loc bun de lasat copiii (daca sunt mai marisori sa stea singuri, dar nu atat de mari sa fie lasati singuri acasa) pentru 2-3 ore, pentru o repriza de cumparaturi, un film la cinema sau o iesire in oras.
Pentru alte informatii, numerele de telefon din pliant sunt: 0744-54.22.44, 0745-63.70.01, e-mail: ioanacalin2000@yahoo.com.
Sper sa va foloseasca !
dem
 
Mesaje: 262
Membru din: Dum Ian 15, 2006 12:36 pm

Re:am gasit un club pentru copii !

Mesajde Arin » Mie Mar 22, 2006 7:47 pm

Pare OK. Sper sa reziste pana implinim un an jumate. Multumim de informatie.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:am gasit un club pentru copii !

Mesajde tzush » Joi Mar 23, 2006 10:23 am

ultumim.
super info. am luat aminte :)
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:am gasit un club pentru copii !

Mesajde mgm » Joi Mar 23, 2006 1:35 pm

Si la noi la gradi a fost ceva anunt cu clubul asta,dar cand am vazut unde e...mi se pare cam departe,imi ia cel putin o ora sa merg pana acolo si sa revin,mai ales ca nu avem masina.Dar merita stiut,poate vreodata o sa avem nevoie.Chiar,oare in Grigorescu de ce nu deschide nimeni ceva?Ca sunt sigura ca multi ar fi interesati,la cati copii sunt pe aici.
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm


Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron