cum intretineti "focul"

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:cum intretineti "focul"

Mesajde Arin » Vin Feb 24, 2006 2:30 pm

Pai, cu \"mortii\" tocmai ca nu mai ai bataie de cap. Cu viii e mai nasol (ce limbaj!!!).
Sa nu uiti sa ne scrii cum a papalit ala micu\' ca pe noi asta \"ne doare\" acum.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:cum intretineti "focul"

Mesajde dora » Vin Feb 24, 2006 4:32 pm

Profita-tzi de ocazie , iubiti-va de Dragobete , cei care nu l-ati sarbatorit pe Valentin ........
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:cum intretineti "focul"

Mesajde tzush » Vin Feb 24, 2006 4:57 pm

ehhhh ... era o figura de stil ... adica sa lasam in urma ce trebuie lasat ... greu se mai prind unii :(
a papalit ceva ... am scris pe 0-2 ani. om evolua, ce mai :D
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:cum intretineti "focul"

Mesajde dora » Sâm Feb 25, 2006 2:15 pm

Ma , eu chiar nu m-am prins la faza asta ...........Tzush ........explica si celor mai grei de cap .
Nu stiu ce ai scris la 0-2 ani ........pt ca nu mai reusesc sa citesc tot ceea ce se scrie ........dar va si tineti nu gluma .;)
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:cum intretineti "focul"

Mesajde tzush » Sâm Feb 25, 2006 10:51 pm

;) zici tyu ceva acolo ... mea culpa; ii raspundeam lui arin cu tinutu\' la curent cu papa lui david ... by the way ... nu e la subiect, da\' ma mandresc ca azi a baut 100 ml sucutz de mar cu morcov. cred ca las deoparte supele pana dupa 6 luni si ma rezum la morcov in sucutz ... no, iar amestecam topicurile ... :blush: scuzele de rigoare :D
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:cum intretineti "focul"

Mesajde msimona » Lun Feb 27, 2006 11:45 am

Cu aparitia lui Ariana s-au schimbat intradevar lucrurile intre noi.
Dar comunicand intre noi si avand rabdare unul cu celalalt am rezolvat multe.
Fanteziile sa stiiti ca la noi s-au inmultit.
msimona
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Feb 12, 2006 10:12 am

Re:cum intretineti "focul"

Mesajde tzush » Lun Feb 27, 2006 1:40 pm

simona draga, aduci o unda de optimism in viata noastra a celor mai napastuiti ... :D multumim.
eu una azi am control dupa ... o gramada de vreme sa vada ce nu e in regula cu mine. asa ca ... noi inca mai lucram sa revenim la statutul initial sau chiar mai bine, cum spui tu. dar asta e ... important e sa ne iubim si sa comunicam. astfel; se pot rezolva toate problemutele mai mari sau mai mici care apar,, nu?
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 19 vizitatori

cron