Bravo Clujeni !

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:Bravo Clujeni !

Mesajde tzush » Vin Feb 17, 2006 3:54 pm

avea careva ca semnatura la un mom dat aici ceva de genul: stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur ma incurajez .... taaaaaaaaaaare mi-a mai placut. am ras in hohote :laugh:
numa\' bine, rau ... la nime\' - eu una nu prea am avut experiente nasoale, dar cel mai tare m-a enervat o baba din central de la menaj (va spuneam mai inainte) care (aveam o burta cat china, eram pe ultima suta de metri si un tricou mulat pe burtica - aratam bine, ce naiba, ca nu ma ingrasasem aproape deloc - dar tricoul imi ramasese un pic cam mic si un pic de piele era la vedere) si coana i-a spus alteia, aproape in gura mare: uite si la asta cum umbla! inca vrea sa fie la moda si e cu burta la gura. jur ca mai era un pic si, vb sotzului meu, o scuipam intre ochi (:blush: ) coana n-a inteles ca:
1. nu era treaba ei
2. eram client
3. pana n-am avut burtica sa ma mandresc cu ea nu am purtat niciodata pielea la vedere (nu mi-a stat bine)
4. unde naiba scrie ca daca esti mamica nu mai ai voie sa fii la moda ... bull-shit

si un sfat ... sarcina mea a fost mirifica - doresc la toata lumea - cum va simtiti, asa sa va purtati!:sick:
no, chiar ca am rabufnit acum ... nu gluma. a fost printre ff putinele \"impolitetzuri\" pe care le-am supertat de-a lungul timpului. slava domnului ca n-am murit! :D
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:Bravo Clujeni !

Mesajde Arin » Vin Feb 17, 2006 4:45 pm

Important este ca se pot schimba si in bine . Merge mai greu, si trebuie .... \"ajutati\".
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Bravo Clujeni !

Mesajde tzush » Lun Feb 20, 2006 10:13 am

spui tu ceva acolo, mai arin, dar daca n-au facut-o mami si tati lor ... mai greu acum.
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:Bravo Clujeni !

Mesajde dora » Lun Feb 20, 2006 3:44 pm

Da , dar unii nu accepta nici un fel de ajutor ........asta e mai trist.
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:Bravo Clujeni !

Mesajde Arin » Lun Feb 20, 2006 3:47 pm

In astfel de situatii, ca cele de care discutam noi, poate ca acceptarea ajutoruluil ... trebuie impusa.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Bravo Clujeni !

Mesajde dora » Lun Feb 20, 2006 3:51 pm

se poate si asa ......
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:Bravo Clujeni !

Mesajde tzush » Mar Feb 21, 2006 9:57 am

we will spank them, what the hell? :evil:

:D
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron