vine fratiorul!!

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:vine fratiorul!!

Mesajde tzupi » Mar Aug 22, 2006 9:53 am

Sa cresti mare si voinic draga MIHAI!!! pupic de la Mara:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
tzupi
 
Mesaje: 227
Membru din: Mar Ian 03, 2006 8:14 pm

Re:vine fratiorul!!

Mesajde Ank » Mar Aug 22, 2006 1:24 pm

[color=#FF0000:][size=18:]Vaaai! Cee bucurie! Bun venit Mihai!:kiss: Sa fii sanatos si sa ai parte de o viata plina de frumuseti si impliniri!!! Sidonia, felicitari si :kiss: :kiss: :kiss: si asteptam poze!!![/size:][/color:]
Ank
 
Mesaje: 505
Membru din: Mar Mar 07, 2006 7:42 pm

Re:vine fratiorul!!

Mesajde Tatiana » Mie Aug 23, 2006 1:02 pm

FELICITARI, Sidonia!!! Sa-ti traiasca baietelul, sa creasca mare si voinic, sa fie sanatos si norocos!!! Multa sanatate, mult laptic si refacere rapida!!! :kiss:
Tatiana
 
Mesaje: 186
Membru din: Mar Ian 24, 2006 2:13 pm

Re:vine fratiorul!!

Mesajde voichita » Mie Aug 23, 2006 10:58 pm

Si eu vreau sa te felicit ,Sidonia si sa-ti spun ca de acum inainte ne vom sarbatori puiutii in aceeasi zi : Tudor, cel de-al doilea baiat al meu e nascut tot in 14 aug si a implinit de curand 4 ani! Sa-ti traiasca baietii si sa fie sanatosi!
voichita
 
Mesaje: 473
Membru din: Sâm Mai 27, 2006 1:56 pm

Re:vine fratiorul!!

Mesajde mgm » Joi Aug 24, 2006 3:02 pm

Sidonia,felicitari pt. baietel,sa va bucurati de el!!!!Acuma ca ai nascut,cum ti se pare cu 2 baieti?;) Multi pupici la toata familia!!!:kiss: :kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:vine fratiorul!!

Mesajde sidonia » Joi Aug 24, 2006 8:25 pm

Fetelor, va multumesc din suflet pentru urari. Mihai e foarte bucuros de primirea ce i-ati facut-o ;)
MGM, nu stiu cum sa iti raspund la intrebare... deocamdata nu prea este relevant faptul ca amandoi sunt baieti... Eu incerc, intre doua alaptaturi succesive, sa ma ocup si de cel mare si de casa. De odihna nu prea am timp dar ma mai rasfat cate un pic cu cate 10 minute de stat la calculator ;)
Un lucru e sigur: cand il aud ciripind pe cel mic si cand il vad pe cel mare cum se straduieste sa ii dea pusi, in felul sau stangaci... nu exista mamica mai fericita ca mine :), cu toate cearcanele, kilogramele in plus si manichiura oribila.....
Sa ne traiasca copilasii si sa ne bucuram de ei!!!
sidonia
 
Mesaje: 412
Membru din: Dum Mai 21, 2006 12:36 pm

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori

cron