Mamici din Grigorescu

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Mamici din Grigorescu

Mesajde dora » Vin Iul 07, 2006 2:16 pm

Pe unde umblati fetelor ?
Frecventam aceleasi parcuri , dar nu ne-am cunoscut pana acum .
Desi, eu cred ca am recunoscut o mamica de 2 baietei frumosi foc , la fel de neastamparati ca si al meu . Uitandu-ma la poze i-am recunoscut pe Cristi si Sebi .
Si mai am impresia ca am mai trecut o data pe langa o mamica cu un carucior vernil , sa fie oare Ioanab ??? nu stiu .
Ce ziceti fetelor ???
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:Mamici din Grigorescu

Mesajde mgm » Vin Iul 07, 2006 3:05 pm

:laugh: Dora,eu am renuntat sa ma uit dupa mamicile de pe forum din Grigorescu,ca nu am vazut nici una...sau nu am fost eu suficient de atenta?:P Probabil ca ne-ai vazut,ca \"facem prezenta\" aproape zilnic:lol: Merci de aprecieri.Cand ne mai vezi,zi ceva,ca sa stiu si eu,daca nu cumva te vad eu intre timp.Ce mai faci altfel?N-ai prea mai dat semne de viata pe forum:whistle:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Mamici din Grigorescu

Mesajde Ioanab » Vin Iul 07, 2006 5:29 pm

Da se pare ca eu eram cu un carucior vernil...
Hai sa ne zicem ceva cand ne incrucisam... Pe voi cum va recunosc?
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:Mamici din Grigorescu

Mesajde mgm » Vin Iul 07, 2006 5:46 pm

Noi iesim dimineata pe la 10 si dup-amiaza pe la 5(in timpul saptamanii) si mergem in parcul de pe Somes-primul,cel cu iarba,nu cel mai micut.Cred ca sunt cel mai usor de recunoscut,ca am doi nazdravani brunetei...:laugh:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Mamici din Grigorescu

Mesajde Arin » Vin Iul 07, 2006 9:53 pm

Mai sunt mamici (si tatici) din Gigorescu, care-si fac veacul rinparcul din 14 Iulie, sau pe la Somes, dar zona din inceputul cartierului, intrucat locuiesc pe acolo si nu prea ajung la captul celalalt.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Mamici din Grigorescu

Mesajde Elia » Sâm Iul 08, 2006 8:24 pm

si noi mergem in parc in fiecare zi. dupa ora 5 ies eu cu stefan. vorbesc cu multe mamici, si chiar ma intrebam ca poate ne cunoastem si de pe forum si nu stim. noi mergem cind in parcul de pe somes, la nisip, cind la topoganul cel nou, la pietre. mai mult acolo. ce-ar fi sa ne mai intilnim din cind in cind si pe \"viu\"?
Elia
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mai 03, 2006 11:17 am

Re:Mamici din Grigorescu

Mesajde dora » Lun Iul 10, 2006 7:53 am

Sper sa ne cunoastem cat mai curand .
Eu ma voi uita dupa cei doi brunetei ai lui mgm , de care sunt sigura ca i-am recunoscut .
Ioanab si Elia , noi de obicei venim fara carucior , iar eu trebuie sa \" galopez \" dupa nazdravanul meu prin tot parcul .
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm


Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron