Tinuta de gala

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:Tinuta de gala

Mesajde claualex » Joi Iul 13, 2006 12:40 pm

toata ziua am mers ieri de nebuna in oras dupa haine,daca as fi simlu nuntas ar fi mai usor ca de atunci imi luam 10 camasi,dar pt nanasa e putin mai greu ca trebuie sa fie putin mai altfel....ieri dupa masa am petrecut in central 2,5 ore,proband tot felul de haine,le-am zapacit pe vanzatoare,binenteles ca nu mi-a placut nimic.azi merg in sora si la rialda in zorilor,sper sa imi gasesc ceva caci e aici nunta si nu am ce imbraca.:( :angry:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:Tinuta de gala

Mesajde gabi77 » Joi Iul 13, 2006 8:29 pm

stiu cat e de nasol, ca eu am plecat la cumparaturi sambata la ora 9:30 si am ajuns acasa la ora 14-30, rupta eu, copilu rupt si doar cu un sacou in mana:laugh: . am batut tot centru si am uitat ce mi-a placut unde am vazut si iar de la capat...
Daomne, bine ca am terminat si respir usurata cand le vad hainele atarnate pe umeras.
spor in toate si:kiss: :kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:Tinuta de gala

Mesajde claualex » Vin Iul 14, 2006 10:59 pm

raspund cam tarziu,dar am reusit sa imi iau o rochie super de gala.nu sunt eu incantata de ideea rochie,dar e super si o sa o mai pot folosi la alte nunti.distractie placuta la nunta.ne auzim luni.:kiss: :kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:Tinuta de gala

Mesajde mdamsa » Lun Iul 24, 2006 9:28 am

in piata marasti intrarea de pe aurel vlaicu si urcati la etajul unu.este un magazin acolo super.eu mi-am luat o rochie de nasa foarte foarte admirata si nici nu a fost foarte scumpa si mi-e buna si acum ,nu de mult timp am fost nasi, dar o sa imi fie buna si dupa ce nasc pentru ca este dintr-un material care cade si are un bolero frumos peste
mdamsa
 
Mesaje: 243
Membru din: Mar Feb 21, 2006 3:50 pm
Localitate: cluj napoca

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron