La plimbare in parcul Farmec

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

La plimbare in parcul Farmec

Mesajde Rozica » Joi Iun 22, 2006 12:02 pm

Eu merg din cand in cand cu Vlad in parcul farmec, si vad o gramada de mamici pe acolo...care dintre mamici merg cu bebe in parcul de la Farmec?
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:La plimbare in parcul Farmec

Mesajde Ella » Joi Iun 22, 2006 2:33 pm

de noi deja stii ca mergem acolo cand iesim afara
acuma, cum ii foarte cald, ne-am schimbat programul si iesim pe la 5 si jumate in fiecare zi, ca sa nu ne bata prea tare soarele in cap:laugh:
voi cam cand mergeti prin parc, ca nu v-am vazut pana acuma?
Ella
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Mai 30, 2006 1:59 pm

Re:La plimbare in parcul Farmec

Mesajde Rozica » Joi Iun 22, 2006 2:43 pm

Luni am fost de 2 ori. O data pe la ora 15 de ne-a prins ploaia, si a doua oara pe la ora 17:30 cu tot cu taticu. L-a Vladut ii place super mult la fantana. S-ar putea sa nu mai merg pana luni la plimbare in parc pt ca am examn si trebuie sa invat, dar daca ma duc cumva sambata dupamasa iti scriu mesaj aici pe topicul asta la ce ora ma duc si poate ne vedem. Ar fi frumos. Eu nu mai cunosc nici o mamica cu bebe mic.:)
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:La plimbare in parcul Farmec

Mesajde Ella » Joi Iun 22, 2006 2:45 pm

ok atunci
bafta multa la examen si poate ne vedem in parc, ca eu oricum inainte sa iesim din casa la plimbare ma uit pe net sa vad ce mesaje s-au mai postat, asa ca daca scrii o sa vad
Ella
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Mai 30, 2006 1:59 pm

Re:La plimbare in parcul Farmec

Mesajde Rozica » Mie Iun 28, 2006 8:23 pm

Ella, am o veste sa iti dau. Sper sa nu gresesc. Azi dupa-masa ai fost cumva in parcul farmec? Nu ai vorbit cumva cu o doamna mai in varsta care era cu un bebe? Daca da sa stii ca a fost mama mea Cu Vladut. Mi-a zis mama ca a vorbit cu o mamica si ca avea un baietel mai mare ca Vlad cu o luna si ca umbla bine baietelul. Si m-am gandit sa ii arat poze cu Alex sa vad daca nu il recunoaste si ea zice ca bebele din poza e acelasi cu Alex din parc. Deci?
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:La plimbare in parcul Farmec

Mesajde Ella » Vin Iun 30, 2006 3:49 pm

da, intr-adevar asa-i... nu stiu daca ti-a zis mama ta, dar initial am crezut ca-i fetita, asa de frumusel ii si statea asa de cuminte...;) imi pare rau ca nu l-am recunoscut dupa poze, dar sincer nici nu m-am gandit atunci....:blush:mai ales ca Alex o clipa nu statea locului...dar poate pana la urma ne intalnim si noi in parc, nu? bafta la examene daca mai ai!!!!
Ella
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Mai 30, 2006 1:59 pm

Re:La plimbare in parcul Farmec

Mesajde Rozica » Vin Iun 30, 2006 4:48 pm

Ma bucur ca ai fost tu. De cand s-a intalnit mama cu tine imi zice ca tu i-ai zis ca vrei sa faci repede si al doilea bebe, si ma tot bate la cap ca eu de ce vreau sa mai fac unul acuma.
Eu am terminat cu examenele azi, si mai am in 11 iulie licanta si gata, dar poate intr-una din zile o sa vin prin parc cand merge mama.
Abia astept sa ne intalnim.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:La plimbare in parcul Farmec

Mesajde Ella » Sâm Iul 01, 2006 9:49 am

da, asa-i :laugh: eu vreau sa mai fac un bebe, poate nu chiar acuma, dar prin toamna-iarna, sa fie diferenta intre ei de 2 ani...oricum nu vreau sa il las pe Alex singur si ca sa fie diferenta mare de ani intre ei, nu mi se pare chiar foarte bine...oricum, vom vedea, dar cum Alex ii un copil foarte cuminte si bun, nu sunt speriata de ideea de a o lua de la capat...si sincera sa fiu, mi-e dor de burtica (cu bebe in ea, ca altfel o am...:P )
Bafta mare la licenta!!!!
Ella
 
Mesaje: 23
Membru din: Mar Mai 30, 2006 1:59 pm

Re:La plimbare in parcul Farmec

Mesajde Rozica » Sâm Iul 01, 2006 11:45 am

Mi-a zis mama ce cuminte e Alex al tau. Dar ti-a spus ce raut este Vladut? Nu adoarme singur, nu vrea sa bea nici un fle de lapte, daca nu il bag 5 minute in seama si se plicti urla...etc...si stiu ca e mult si din cauza dintilor ca ii cresc patru dinti sus deodata dintre care doi sunt caninii, dar intr-un fel mi groaza de al doilea.Tot asa ziceam si eu ca vreau sa ii fac unul dupa altul sa intru dintr-un concediu in altul...dar nu mai stiu acuma.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm


Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron