de-ale mamicilor

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:de-ale mamicilor

Mesajde gabi77 » Vin Iul 21, 2006 8:14 am

Claualex, super a fost la nunta. fratele meu e un super organizator;) . nimic de comentat si nimic de obiectat. totul ca la carte.Patrick a fost asa cum este intotdeauna, adica super cuminte si foarte fascinat de tot ce a fost in jurul lui. si cam obositor pt. el. la voi cum a fost? Alexandra cum s-a comportat in rolul de nasica mare?
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde claualex » Vin Iul 21, 2006 1:54 pm

A fost frumos,Alex desi era cu febra, s-a speriat putin cand au venit cu muziicantii dupa noi,caci nu intelegea nimic,dar a trecut,a venit putin la nunta,a dansat si apoi am adus-o acasa,noroc ca nunta a fost in oras,in rest a fost super,abia astept sa vedem cd-ul cu nunta.
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:de-ale mamicilor

Mesajde Daniela » Mar Iul 25, 2006 2:53 pm

Gabi,ce mai faceti voi?l-am adus pe Alex duminica acasa,asa s-a cumintit ,sper sa-i tina mai mult:P .Sta lipit de mine,cred ca i-a fost tare dor de mine,mama zice ca ma striga toata ziua.E asa de bronzat la fata si la maini,zici ca-i arabel:P .E prea cald afara,ca am vrut sa venim azi pana in parc, da nu am stat decat putin afara,in parculetul din fata blocului nostru.Sambata avem petrecerea de 2 anisori si mergem la munte,deja am inceput sa ma agit ,sper sa fie timp frumos si sa-mi iasa toate bine.
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde gabi77 » Mar Iul 25, 2006 8:39 pm

tare ma bucur ca ti-a venit odorul acasa, ca erai sfarsita fara el. daca printe salate, prajituri, torturi si alte marafeturi, aveti timp de-un parc si dupa masa ne gasiti la pritax.
si las-o mai moale cu agitatul, ca sigur va fi fff bine. copiii la munte se vor distra pe cinste iar parintii vor trage o gura de aer curat, asa ca, mai cu masura cu stresul.
va pupam si spor la treaba si sa dea Dumnezeu sa fie frumos si cu totii sa va simtiti bine.
:kiss: :kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde gabi77 » Mar Iul 25, 2006 8:50 pm

azi am vorbit si cu blueflower. sunt bine, nu s-au mutat din cluj:P , numai ca tati lor le-a imbolnavit netu si inca nu l-au reparat:angry:
ei ei, tati tati de marc, cum ai putut sa ne lasi atata vreme fara sa stim nimic de voi?:woohoo: am facut atatea scenarii....
in speranta ca reveniti pe forum curand, va pupam si toate cele bune:kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde Rozica » Mie Iul 26, 2006 4:30 pm

Buna. As vrea sa il intreb pe Admin ceva. Am trimis 2 intrebari medicilor care ii aveti pe site si acolo scria ca primesc respunsul in maxim 48 de ore, deja au trecut trei zile si nu am primit nimic. Mai are rost sa astept??Macar sa stiu.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde admin » Mie Iul 26, 2006 6:08 pm

Data fiind perioada de concedii, intrebarile adresate d-nului dr. Muresan vor primi raspuns incepand de luni iar cele adresate d-nei dr.psiholog Camelia Bakri incepand din 2 august.
admin
 
Mesaje: 261
Membru din: Lun Sep 28, 2009 7:25 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde Rozica » Mie Iul 26, 2006 9:53 pm

Ok. Multumesc mult pt raspuns.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde mgm » Vin Iul 28, 2006 11:05 am

Dragelor si dragilor,noi plecam din Cluj o perioada si nu o sa putem veni la intalnire.Ne pare tare rau,dar o sa ne gandim la voi.Distractie placuta,si sa ne auzim sanatosi cand ne intoarcem(pe la sf. lui august).Va pupam!!:kiss: :kiss:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde gabi77 » Vin Iul 28, 2006 3:51 pm

:( . vacanta placuta, sa va distrati, sa va bucurati de mare si sa va odihniti (acu\' cine s-a putea odihni:P ). si va asteptam cu drag acasa.:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde Codruta » Sâm Iul 29, 2006 10:01 am

Noi ne-am intors din vacanta de 7 zile. A fost tare fain, dar tare scurt. oricum, cand am vazut-o pe Petra in aeroport, am plans asa dor mi-a fost de ea. Vacanta a trecut si acum suntem cu mutari, zugraveli, brrrr
Codruta
 
Mesaje: 63
Membru din: Lun Apr 10, 2006 1:02 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde gabi77 » Sâm Iul 29, 2006 9:01 pm

bun venit acasa!!!! pai stii tu ca tot ce-i bun trece repede... cam brusc ati intrat in activitati.
spor la treaba!!!
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde Daniela » Lun Iul 31, 2006 11:55 am

Salutari,am ajuns si eu pe meleaguri clujene,dupa un party super fain la cabana la munte.Inca nu am descarcat pozele dar saptamana asta o sa le pun sa-l vedeti pe Alex printisorul sarbatorit.
Trebuia sa am 12 invitati si m-am trezit cu 19 :silly: ,dar a iesit foarte bine.Copilasi au fost numai 5 ,dar ne-au ajuns:P ,au zburdat si s-au jucat de seara au cazut rupti de oboseala:P .
Alex a fost super incantat ca-i in centrul atentiei,a primit multe cadouri,cand a vazut tortul a ramas intepenit de emotie:ohmy: ,i-au placut mult artificiile ,cand am vrut sa taiem tortul a sarit ca ars ca-i al lui ,sa nu se atinga nimeni de el:P :kiss: ,bineinteles ca dupa aceea a servit pe toti din tortuletul lui (dupa ce el si copilasul nasilor care are 1,5ani au ras afinele si strugurasii de pe deasupra:laugh: .
Petrecerea a iesit foarte bine,toti s-au distrat,mai ales copilasii,iar a 2-a zi am facut o drumetie prin padure dupa fragutze si afine.
O sa revin cu poze,sper c-au iesit bine,ca sotul meu a alergat toata ziua cu aparatul foto si camera de filmat sa-i surprinda pe pitici .
Daniela
 
Mesaje: 294
Membru din: Joi Feb 23, 2006 3:24 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde Rozica » Lun Iul 31, 2006 2:17 pm

Buna fetelor. Si eu ma-m intors in Cluj dupa un weekend la bai la Marghita. A fost foarte frumos, Vlad a facut prima lui baita in bazin. I-am cumparat un colacel cu volan de care a fost super incantat. Acolo apa era calda si bazinul era in trepte, si a putut umbla prin apa. I-a placut la nebuniee.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:de-ale mamicilor

Mesajde gabi77 » Lun Iul 31, 2006 8:40 pm

Daniela, ma bucur ca party a iesit super si ca printul vostru s-a simtit \"buricul pamantului\"(cum si e de altfel);)
Rozica, nu ti-a fost teama sa-l lasi pe Vlad in colac? ca eu si in piscinutza stau langa el si nu-l scap din ochi. acum ca ai zis de colac, ma bate si pe mine gandul sa-i iau lui Patrick, numai ca nu stiu daca la mare o sa-l pun, tinand cont de valuri...
bun venit in lumea reala:laugh: :laugh: (concediul e deja vis, ca a trecut:( )
:kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori

cron