Sali de aerobic-step etc.

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Sali de aerobic-step etc.

Mesajde r_ramona » Mie Feb 08, 2006 11:49 am

Ce parere aveti de salile de intretinere corporala (fitness ,aearobic , step etc) din Cluj?
Nu vi se pare ca nu respecta anumite conditi minime?
Adica: sa fie antrenori specializati ,sa fie cat de cat curate , sa aiba mai mult de un dus si un wc .
Sa nu mai vorbesc de ventilatie care vara lipseste cu desavarsire.
Intreb pentru ca locuiesc in Gheorgheni si de mult caut o sala cat de cat ok, care sa merite pretul abonamentului.
Stiu de Fistiq si Energy(care nu are aerobic-step) , poate mai sunt si altele dar nu stiu eu de altele , si imi ziceti voi;)

De cati va ani merg la o sala din marasti care e foarte ok dar e tare departe si imi ia mult timp, vara mai e cum mai e dar
iarna e mai complicat.:)
r_ramona
 
Mesaje: 3
Membru din: Vin Ian 13, 2006 10:32 am

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde mgm » Mie Feb 08, 2006 12:41 pm

Esta un club fain in centru pe IC Bratianu,daca nu ti-e prea depate.am o prietena care merge si se face si dans si la aparate si ceva karate si au si masaj .Ayana Club ii zice.Poti sa-ti faci si abonament si sa platesti pe loc.Cred ca o sa ma duc si eu,ca am terminat cu alaptatul.Sper sa-ti ajute.Pa-pa
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde Arin » Mie Feb 08, 2006 5:09 pm

Noi stim o sala unde a mers o vreme \"jumatate\" din noi si unde intentioneaza sa mearga din nou acum. Sala este in centru, pe Emil Isac si \"ea\" a fost tare multumita si rezultatele au fost remarcabile. Nu stiu numele salii, dar voi reveni cu alte amnunte concrete.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde tzush » Mar Feb 14, 2006 10:13 pm

eu am fost o vreme la energy ... multumita, dar voiam step, asa ca am frecventat studio gym, vis-a-vis de primarie. programul lor mi-a placut tare mult, dar conditiile extrem de precare. asa ca m-am descurcat cum am putut. pretul e accesibil. era parca 400000 anul trecut pe vremea asta, cand am mers eu ptr ultima data.
ideea e ca tot acolo cred ca o sa merg.
mai era ceva cu \"maria\" parca, langa ING bank, pe motilor. acolo parca arata mai bine ... cel putin din afara. dar parca nu mai sunt pe acolo (cand am trecut cu masina ultima data n-am mai vazt banneru\'). prin urmare, cred ca tot la studio gym o sa raman ... de luna viitoare vreau sa reincep. iar din martie trec si pe diete ... atunci sa te tii ce intrebari filosofice o sa lansez :D
:sick: :blink:
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde dem » Mie Feb 15, 2006 3:02 pm

Multumesc, MGM, pentru pont ! Am \"incercat\" si eu clubul Ayana, si sunt multumita, mi-am facut deja abonament (au o ora de incercare gratis). Au mai multe categorii de sporturi, sau cum sa le zic, Tae Bo, step, aerobic, fitness, etc. Si au program si de dimineata, ceea ce mie imi convine. In rest conditii bune, vreo trei dusuri curate, vestiare cu cheita etc., si instructoritze care sa-ti arate ce si cum. Merita trecut pe acolo, daca e in drum.
dem
 
Mesaje: 262
Membru din: Dum Ian 15, 2006 12:36 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde mgm » Mie Feb 15, 2006 3:04 pm

Cu placere;)
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde dora » Mie Feb 15, 2006 3:20 pm

De sala din Grigorescu stiti ceva ? A fost careva ?? Cum e ?
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde Arin » Mie Feb 15, 2006 4:14 pm

Am fost acu\' vreo doi anisori la sala din capat, de la Fortuna daca la aia te referi. E aproximativ OK. Depinde ce vrei sa faci. Preturile sunt un pic mai maricele decat in alte parti.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde dora » Mie Feb 15, 2006 4:19 pm

As vrea la haierobic ........ca nu ma duc sa trag de fiare impreuna cu muschiulosii.
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde mgm » Mie Feb 15, 2006 4:24 pm

Noi stam foarte aproape de sala de forta si aerobic.Cea de aerobic e in continuare la cea de forta,sunt niste geamuri mari si se vad\"fetele\" cand dau jos kg.:)
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde dora » Mie Feb 15, 2006 4:37 pm

[b:]MGM ,[/b:] sunt sigura ca ne stim din vedere .........daca-mi pun binoclu si eu vad fetele cum fac treaba .
Grigorescu
dora
 
Mesaje: 205
Membru din: Joi Ian 05, 2006 12:06 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde mgm » Mie Feb 15, 2006 4:38 pm

Tot ce se poate:P Lasa ca precis o sa ne intalnim in parc,dupa ce se face un pic mai cald;)
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde Arin » Mie Feb 15, 2006 5:03 pm

Asta-i adevarat, ca se vede ca ... in acvariu. Dar nu cred ca are importanta. Oricum parerea alora de se uita si se hlizesc nu are importanta. Insa e drept ca nici sa \"relationezi\" cu cei care fac piata, in timp ce tu tragi de ..... coapse, nu prea e hazliu. Unde mai pui ca poate trece pe acolo vreun cunoscut si .... mentalitatea multora este (inca), ca doar cei care ... nu mai pot de bine merg la sala, ceea ce este complet depasit.
Da\' voi cand mai aveti timp si de sala, fratilor? Ca noi si cand scriem pe forum stam cu ala mic in brate si ..... \"tasteaza\" si el (de-aia intru asa des pe forum ca atunci \"il mai pacalesc\" cateva minute).
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde tzupi » Mie Feb 15, 2006 5:19 pm

si in Manastur nu exista vreo sala de care sa fiti multumite?
ca tare m=as apuca si eu de aerobic ca e cazu:D, deocamdata am inceput doar dieta.
tzupi
 
Mesaje: 227
Membru din: Mar Ian 03, 2006 8:14 pm

Re:Sali de aerobic-step etc.

Mesajde tzush » Mie Feb 15, 2006 7:44 pm

si io! si io! in manastur as prefera ... inca alaptez, dar la sala tot o sa merg de luna viit. de dieta ... din martie si o sa facem schimb, tzupi :D
si ... ne vedem in parculetzu\' de langa primarie :woohoo:
tzush
 
Mesaje: 318
Membru din: Dum Feb 12, 2006 11:16 pm

Următorul

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron