PETRECEREA DE ZIUA COPILULUI

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

PETRECEREA DE ZIUA COPILULUI

Mesajde claualex » Joi Iun 08, 2006 10:43 pm

Dragi mamici,noi implinim curand 2 anisori si nu stim ce petrecere sa ii oferim lui Alexandra,in aer liber,la mc\'donalds(am fost curand la o petrecere si sa simtit bine)acasa nu se pune problema caci e stramt locul in apartament,si copii si parinti o sa fie ca la balamuc:laugh: asa ca as dori sa intreb pe ate mamici cu experienta in petreceri unde si cum va-ti petrecut aniversarea.:laugh:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:PETRECEREA DE ZIUA COPILULUI

Mesajde Arin » Vin Iun 09, 2006 11:38 am

Draga claualex, vezi ca este un topic pe undeva (e mai veche discutia), pe tema asta. Poate te lamuresti. In principiu , copilul, la 2 ani se simte bine oriunde, cu alti copii. Totul este cat timp si ce posibilitati (de toate felurile) ai tu ca parinte. La topicul cu pricina ai si niste preturi orientative si locatii si parerile unuia si altuia.
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:PETRECEREA DE ZIUA COPILULUI

Mesajde claualex » Vin Iun 09, 2006 1:59 pm

multumesc,am sa caut sa vad.:)
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:PETRECEREA DE ZIUA COPILULUI

Mesajde cristina » Vin Iun 09, 2006 6:00 pm

In primul rand \"La Multi Ani!\" sa fiti sanatosi si Alexandra sa-ti aduca multa bucurie .
Noi i-am tinut ziua lui Dragos la gradinita Malteza de pe str. Pleveni- sper sa nu gresesc. A fost super - copilasii au avut parte de toate jucariile care earu in gradinita .
Taxa a fost de 1 milion si in rest duci tu de acasa tot ce vrei .
Daca te intereseaza mai povestim
cristina
 
Mesaje: 13
Membru din: Joi Mai 11, 2006 6:28 pm

Re:PETRECEREA DE ZIUA COPILULUI

Mesajde Tatiana » Vin Iun 09, 2006 11:25 pm

Gradinita malteza e pe str. Haiducului nr 9. Si intr-adevar e o locatie foarte potrivita pentru asemenea petreceri. (Cristina, mai am biletelul in fata calculatorului :) . Azi era sa facem un popas in parcul Pritax si te-as fi sunat, dar n-am gasit in Manastur ce cautam si-am mers in Grigorescu. Si de dorul vremurilor de alta data :( , am mers in parcul de langa Somes).
Tatiana
 
Mesaje: 186
Membru din: Mar Ian 24, 2006 2:13 pm

Re:PETRECEREA DE ZIUA COPILULUI

Mesajde claualex » Dum Iun 11, 2006 3:00 pm

Iti multumesc mult pentru urari,o sa vorbesc si cu tati,si sa vedem.Se face programare din timp sau cum e ca ci uite zilele trec si ma trezesc pe dinafara:( Iti doresc si tie si puiului tau toate cele bune si sanatate.:cheer:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:PETRECEREA DE ZIUA COPILULUI

Mesajde claualex » Dum Iun 11, 2006 3:01 pm

mersi,daca stii mai multe detalii te rog.:kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca


Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron