LA MULTI ANI

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

LA MULTI ANI

Mesajde dia15 » Joi Iun 01, 2006 11:39 am

VREAU SA LE TRANSMIT TUTUROR BEBELUSILOR SI COPILASILOR VOSTRII MULTA SANATATE SI VOUA PUTERE SA LE PUTETI OFERI O COPILARIE FERICITA SI LIPSITA DE GRIJI! :)
dia15
 
Mesaje: 16
Membru din: Vin Mai 12, 2006 6:39 pm

Re:LA MULTI ANI

Mesajde Ank » Joi Iun 01, 2006 11:57 am

La multi aaani!!!
Bb-le nostru e pe drum deocamdata, dar tati i-a cumparat azi deja 2 jucarioare de ziua ei :P. Mie imi place sa spun \"La multi ani!\" la toata lumea de 1 iunie - cred in vorba \'ceea - copilul din fiecare din noi - e o ocazie sa ni-l amintim si sa il sarbatorim (si desigur sa il pastram cat de mult). Cineva a spus ca toti adultii ar trebui sa nu piarda 3 din lucrurile pe care le aveau fiind copii: sa \"stie\" sa se mire....(adica sa nu mai luam totul \"de gata\" cu atitudinea aceea atotstiitoare de adult plafonat si mandru peste masura) .... sa stie sa ceara ceva pana primesc si...mai era un lucru pe care l-am uitat - poate va ganditi voi care ar putea fi? ;)
Ank
 
Mesaje: 505
Membru din: Mar Mar 07, 2006 7:42 pm

Re:LA MULTI ANI

Mesajde mgm » Joi Iun 01, 2006 12:53 pm

Eu zic ca e important sa stii sa te bucuri de tot ce te inconjoara si sa te simti tanar mereu!! Vreau sa urez si eu toate cele bune copiiilor nostri!Sa ne traiasca comorile,sa ne bucure mereu sufletele si sa aibe parte de tot ce e mai bun in viata!!!LA MULTI ANI,COPII!!:kiss: :) :silly:
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:LA MULTI ANI

Mesajde blueflower » Joi Iun 01, 2006 2:10 pm

La multi ani fericiti tuturor copiilor - de la cei mari pana la cei din burtica -!!!!
Le doresc tuturor copiilor sanatate, o copilarie frumoasa, fara nori si noua parintilor intelepciune, rabdare ca sa le putem oferi ceea ce merita acestor mici minuni...si nu in ultimul rand multa, multa iubire!!!
blueflower
 
Mesaje: 496
Membru din: Dum Mai 28, 2006 4:47 pm

Re:LA MULTI ANI

Mesajde gabi77 » Joi Iun 01, 2006 2:42 pm

LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si din partea noastra pentru toti copilutzii si pentru parinti lor. sa fiti cu totii sanatosi si voiosi
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:LA MULTI ANI

Mesajde supermomy05 » Joi Iun 01, 2006 10:04 pm

LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR!:laugh: :laugh: ALATURI DE VOI SI PARINTILOR (SI COPIILOR DIN EI), SA LE DEA DUMNEZEU MULTA SANATATE, RABDARE, PUTERE SA \"CREASCA\" ALATURI DE VOI, SI NU IN ULTIMUL RAND MULTA MULTA IUBIRE! CACI FARA IUBIRE NIMIC NU E, NU-I ASA?


:kiss: :kiss: COPILASILOR DE ZIUA VOASTRA!


Supermamica, fetele: Ella si Sara.
supermomy05
 
Mesaje: 44
Membru din: Joi Mai 04, 2006 11:34 pm

Re:LA MULTI ANI

Mesajde claualex » Joi Iun 01, 2006 10:22 pm

LA MULTI ANI!!!Tuturor copiilor sa fiti fericiti,sa fiti iubiti,sa fiti respectati de cei din jur,sa invatati sa respectati si sa iubiti la randul vostru!Si in special LA MULTI ANI!tuturor,celor ce se simt copiii in adancul sufletelor!:)
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca


Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron