cursuri pentru gravide

Va rugam postati comentariile si opiniile dvs in noile categorii create. Asteptam orice propunere de categorie noua pe adresa contact@parinticlujeni.ro. Va multumim!

Re:cursuri pentru gravide

Mesajde Elia » Joi Iul 13, 2006 6:40 am

si eu am urmat cursurile de la provita si am fost foarte incintata. imi pare rau sa aud acum ca e asa lipsa de organizare si ca lucrurile s-au mai schimbat. dna Angela, care era atunci, medic kinetoterapeut la gine 1, era super. pe mine m-a ajutat si fizic, dar mai ales psihic. mi-a dat incredere si pt asta o s-o tin minte!:laugh:
Elia
 
Mesaje: 121
Membru din: Mie Mai 03, 2006 11:17 am

Re:cursuri pentru gravide

Mesajde Codruta » Dum Iul 16, 2006 8:41 am

Eu am urmat cursurile de la ProVita anul trecut prin primavara-vara. Atunci a costat cam 400.000-500.000 lei tot cursul. De gimnastica si de teorie. La gimnasica era o doamna foarte draguta (d-na Angela)-dansa m-a ajutat si la nastere, dar am inteles ca dansa nu va mai lucra acolo. Iar la teorie e o doamna dr. neonatolog foarte draguta (D-na Mitea), cu care eu si acum tin legatura. Si eu am prins o luna de concediu la ei, exact cand imi trebuiau cursurile mai mult...:)).
Cursuri dupa nastere...............zau, cine mai are timp de asa ceva?!
Codruta
 
Mesaje: 63
Membru din: Lun Apr 10, 2006 1:02 pm

Anterior

Înapoi la Parinti Clujeni - vechile posturi!.

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron