excursie fara mami si tati

excursie fara mami si tati

Mesajde claualex » Mie Mai 20, 2009 1:24 pm

in 3 iunie Alexandra pleaca in excursie la Tg Mures fara noi pt o zi...pleca dimineata la 9 si se intorc undeva pe la 7 dupa masa
cred ca mai mari emotii am eu decat ea:P Ale e fff incantata abia asteapta sa plece,acum sunt curioasa cand o urc in autocar cum va reactiona,va plange sau nu
nu stiu cum va fi pe drum,daca va sta cuminte la locul ei,tot drumul,in autocar nu sunt scaunele de masina sa o tina legata.
oricum merg 4 educatoare si 4 ingrijitoare,deci sper sa faca fata la 40-45 de copii,ca merg impreuna cu grupa mare
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:excursie fara mami si tati

Mesajde Ioanab » Mie Mai 20, 2009 3:51 pm

Curaj si incredere in copila ta Claualex! Ca asta e tot ce ne trebuie ca sa "le dam drumul"!!!
Ce sfatoasa sunt nu? Ca nu sunt in situatia ta.....da ne vine si noua randul!
Pupam si distractie faina pentru Alexandra!
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:excursie fara mami si tati

Mesajde claualex » Joi Mai 21, 2009 7:06 am

:laugh: :laugh: razi tu razi Ioana..da parca nui rasul tau:laugh: :laugh: :laugh:

azi am platit,daca nu se inbolnaveste si totul e ok,ne pregatim de plecare

ce o sa ii pun cu ea,cat si cum sunt intrebarile mele acum,ne-au spus educatoarele sa facem 3-4 sandviciuri si eventual niste fructe,croisante..dar fetelor,nu vreau sa exagerez si sa ii pun un troler plin de mancare..:ohmy:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:excursie fara mami si tati

Mesajde botagianina » Lun Mai 25, 2009 8:18 am

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ramo a mers prima data in excursie in cls 1 si dupa cum spui tu de frica sa nu cumva sa moara de foame i-am ttoooot pus si mi-a adus inapoi 3 sferturi....stai linistita ca de doamnele asculta ei mai bine decat de noi,o sa fie bine si o sa se distreze.obisnuieste-te sa accepti ca e mare si se descurca.sa aiba distractie placuta si nu inrosii telefonul,las-o sa se distreze.pupici la frumoasa.
botagianina
 
Mesaje: 1380
Membru din: Vin Oct 27, 2006 3:15 pm

Re:excursie fara mami si tati

Mesajde botagianina » Lun Mai 25, 2009 8:19 am

apropo de sanvisuri,sunt cele mai practice
botagianina
 
Mesaje: 1380
Membru din: Vin Oct 27, 2006 3:15 pm


Înapoi la De-ale mamicilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron