Produse Victoria Secret!!!

Produse Victoria Secret!!!

Mesajde Madalinutza25 » Joi Dec 13, 2007 1:49 pm

Buna fetele,
Vroiam sa stiu daca ati folosit vreodata produse de la Victoria secret. Eu mi-am cumparat de la ei cand eram in State, si mi-au placut foarte mult!Am intrat pe siteul lor, si mi-am comandat acuma pentru Craciun, o pereche de pantaloni si o pereche de cizme. La cizme am nimerit-o bine, dar la pantaloni, cam mari... Chestia e ca am platit 115$ pentru toata comanda,inclusiv transport!Ce a fost naspa, a fost ca mi-au luat vama... Am platit 70Roni vama. Nu inteleg de ce, am mai comandat din afara si nu am platit niciodata.E adevarat ca acuma a venit cu comanda acasa, si nu m-am dus eu pana la Vama.Am vorbit cu un amic, care aduce pe firma produse de la Victoria, si ar veni mult mai ieftin. daca va intereseaza, intrati pe site, va alegeti de acolo ce produse vreti,si punem de o comanda! Noi suntem 4 care vrem(mama,eu,soramea si o prietena). La comanda mai mare ne face tipul discount de transport. Ca sa va dau un exemplu, comanda pe care am facut-o eu a fost 88$ produsele+27$transportul si 70Roni vama. La aceeasi comanda, daca imi trimitea el, venea 115$+livrarea posta romana, care e in jur la 10Roni.Deci, ieseam mult mai ieftin.Bineinteles ca la o comanda mai mare e mai ieftin.daca va intereseaza, sa ma anuntati!
Siteul e :
www.victoriassecret.com
Va pup!
Va atasez ce mi-am luat eu!
Madalinutza25
 
Mesaje: 195
Membru din: Joi Mai 31, 2007 3:49 pm

Re:Produse Victoria Secret!!!

Mesajde Madalinutza25 » Joi Dec 13, 2007 1:50 pm

nu reusesc sa atasez imaginile... :(
Madalinutza25
 
Mesaje: 195
Membru din: Joi Mai 31, 2007 3:49 pm

Re:Produse Victoria Secret!!!

Mesajde Ioanab » Lun Dec 17, 2007 7:00 pm

Daca nu ai ce face cu pantalonii trimite-mi pe email poza si ce numar sunt...daca imi plac si imi vin bine ii iau eu...
imlesnite@gmail.com
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:Produse Victoria Secret!!!

Mesajde mihamatei » Lun Dec 17, 2007 8:37 pm

io am primit de la o prietena niste chestii tare faine, si am intrat pe site, tot timpul imi belesc ochii si ma minunez de scoruri, care nu-s mari nici macar in comparatie cu astea de la noi, avand in vedere ca-s marca buna, si mi-a zis prietena mea ca ei ii trimite un prieten din Sua in fiecare an, pe banii lui, ea trebuie doar sa-si comande. din pacate acu nu prea dispun de bani, dar sper ca vor mai fi ocazii, daca ramane valabila oferta!
mihamatei
 
Mesaje: 1293
Membru din: Vin Dec 15, 2006 4:10 pm


Înapoi la De-ale mamicilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron