mame xxx

Re:mame xxx

Mesajde Ioanab » Joi Oct 04, 2007 6:38 pm

draga simona, ma alatur si eu mamicilor care te sustin si mai ales te admira pentru curajul de a-ti continua viata singura!
Sunt sigura ca nu iti va fi usor dar la fel de sigura sunt ca de dragul puiului tau si al tau vei reusi orice iti vei propune pentru ca in momentele in care avem nevoie cineva acolo sus ne iubeste si ne da de undeva puterea si resursele necesare pentru a continua chiar daca nu pare asa la inceput.
Asta una la mana si a doua da-mi voie sa iti spun ca daca e asa cum spui tu infantil e putin spus referitor la comportamentul \"consortului\" si daca pentru el singurul lucru care conteaza este aspectul fizic....sa avem pardon dar iti pierzi vremea ca nu te merita!
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:mame xxx

Mesajde Ioly » Dum Oct 14, 2007 12:03 pm

Simona, da-mi adresa ta de mail sa-ti trimit regimul cu care am slabit anul trecut 17 kg si anul asta inca 5, crede-ma ca merita!
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:mame xxx

Mesajde gabi77 » Dum Oct 14, 2007 1:12 pm

[b:]Ioly a scris:[/b:]
[quote:]Simona, da-mi adresa ta de mail sa-ti trimit regimul cu care am slabit anul trecut 17 kg si anul asta inca 5, crede-ma ca merita![/quote:]

da si la fetitza sa vad macar:P - babyu772002@yahoo.com
:kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:mame xxx

Mesajde Ioanab » Lun Oct 15, 2007 2:10 pm

Si io il vreau ...nu neaparat ca o sa ma tin da preventiv ...si il pun si pe sotu ...ai adresa ...multumesc
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:mame xxx

Mesajde claualex » Lun Oct 15, 2007 4:21 pm

Ioly si eu vreau,ca mai ma de dat jos cateva kg,merci:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:mame xxx

Mesajde mina » Lun Oct 15, 2007 4:55 pm

intrucit, cred ca suntem destule doritoare de a slabi, daca nu e f. secret, nu se poate posta acest regim pe net?
:blush: :blush: :blush:
mina
 
Mesaje: 895
Membru din: Dum Apr 30, 2006 12:05 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re:mame xxx

Mesajde mgm » Lun Oct 15, 2007 6:58 pm

Io nu vreau sa slabesc,dar chiar is curioasa despre ce e vorba.:P
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:mame xxx

Mesajde danasalo » Mar Oct 16, 2007 10:25 pm

Oau,

Serussstok dragelor,

Imi bag si eu nasukul pe aici cu scuzele de rigoare ca nu v-am dat semnaleB) .

Simo draga,

Nu te chinui pe tine insati pe site-ul ala. Deja stii ce ai in \"casa\". Taiei macaroana la magar si scoate-l din pasune....
Cat despre kinder...asta e, viata e de multe ori o surpriza. Decat o mama nefericita care nu ii poate fi alaturi pentru ca o \"macina\" tatal, mai bine o viata linisitita...cum va fi ea, cu ruptura care va fi...dar fara apasari emotionale.
Nu vorbesc din experienta mea, ci din cea a unei persoane apropiate mie, si langa copii carei am fost- sora mea- si daca nu divorta era mult mai nasol.

Na...si acum in ton mai elevat: stabileste-ti tinte care sa le atingi sicel mai important schimbati cercul de prieteni. Cauta-ti ceva nou, sinu uita TERAPIA PRIN SHOPING!!!
Fa un efort si du-te cu copilul tau undeva impreuna unde sa nu simti nevoia sa il ai pe sot aproape.

Si nu in ultimul rand: demonstreaza-i magarului ca nu te poate DEMOLA!!.Don Juanii astia pe asta mizeaza ...ca foaiaiaiai ce tare o sa plangi dupa zilele cu el.
Te sustin si nute lasa.
danasalo
 
Mesaje: 204
Membru din: Lun Aug 14, 2006 12:27 pm

Re:mame xxx

Mesajde Ioly » Joi Oct 18, 2007 8:28 pm

fetelor, il scriu pe forum, dar nu azi ca nu ma simt in stare si va urez \"multa ambitie\", nu e greu de tinut... Uitati-va la subsemnata!
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:mame xxx

Mesajde dianette » Lun Ian 07, 2008 4:25 pm

din octombrie tot urmaresc acest topic in speranta ca ioly va avea timp sa ne spuna si noua cura.eu astept cu nerabdare, poate ca mai sunt si alte fete.
ms
dianette
 
Mesaje: 125
Membru din: Vin Apr 13, 2007 12:48 pm

Re:mame xxx

Mesajde Ioly » Mie Ian 09, 2008 4:29 pm

ioi!!!!
mai fetelor timpul meu liber este... nu mai este, noroc ca mi-a atrasa atentia Gabii 77 (merci) ca nu m-am tinut de cuvant... Acu\' nu pot sa vi-l scriu ca l-am imprumutat la o mamica ce m-a laudat cat de mult am slabit, dar cum reintru in posesia lui vi-l scriu
o s-o sun in seara asta sa mi-l aduca. Va pupicesc mult mult si sorry ca nu mai intru pe forum, mi-i dor si mie, dar nu stau de loc bine cu timpul...de cand mi-am schimbat serviciul
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:mame xxx

Mesajde Rozica » Vin Ian 11, 2008 9:52 am

Ioly cand pui regimul pe site ca si eu il astept.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Re:mame xxx

Mesajde Rozica » Vin Ian 11, 2008 9:53 am

Ioly cand pui regimul pe site ca si eu il astept.
Rozica
 
Mesaje: 645
Membru din: Mar Iun 13, 2006 5:50 pm

Anterior

Înapoi la De-ale mamicilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron