Un club nou in Grigorescu

Un club nou in Grigorescu

Mesajde Ioanab » Vin Noi 21, 2008 10:47 am

Pentru parintii si copiii din Grigo ..si nu numai!!!
Ce parere aveti de un club care s-ar deschide la anu' pentru piticii nostri?
Dimineata club pentru prunci de 2-4 anisori in care sa socializeze si sa invete lucrusoare specifice varstei, dupa amiza ludoteca cu jucarii si jocuri frumoase, petreceri diverse, pentru cei mai mari diverse activitati in genul celor practicate la cercetasi?
Si multe altele evident...
Astept cu interes parerile
Va multu si multi :kiss: :kiss: :kiss:<br><br>Post editat de: ioanab, la: 2008/11/21 16:31
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:Un club nou in Grigorescu

Mesajde visualVenus » Sâm Noi 22, 2008 12:47 pm

Ioana, cinstit iti spun ca nu cred ca va merge. De ce:
- cine poate duce pruncul mic dimineata la club? Daca are peste 2 ani, probabil ca nu mai sta cu mami acasa. Iar persoana cu care sta, fie e angajata pentru asta, caz in care nu stiu cate mamici ar mai plati si clubul de dimineata, fie e cu buni, care de multe ori chiar ea incearca sa reduca la maxim cheltuielile parintilor copilului...
- pentru cei mai mari nu cred ca va tine pentru ca o verisoara si-a deschis ceva similar acum un an si nu i-a mers. A investit in mobila, locatie, etc. si a pierdut o groaza. Desi, dupa mintea mea, exista acum o nisa de piata in ce priveste "cercurile" (cum le spunea pe vremea noastra) pentru copii cu varste intre 3 si 5 ani...
Avatar utilizator
visualVenus
 
Mesaje: 683
Membru din: Mie Feb 01, 2006 10:21 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re:Un club nou in Grigorescu

Mesajde botagianina » Sâm Noi 22, 2008 5:13 pm

ce cred eu ca ar merge e un club unde sa isi poata aniversa ziua copii de la mici la 8-9 ani.De asta cam duce lipsa grigorescu si atunci cind a fost cazul am gasit numai unu si avea spatiu mic .Bafta in afacere ,ioana!
botagianina
 
Mesaje: 1380
Membru din: Vin Oct 27, 2006 3:15 pm

Re:Un club nou in Grigorescu

Mesajde Ioanab » Mie Noi 26, 2008 8:31 pm

Mersi de feed back fetelor.
Aveti dreptate in ceea ce ziceti si ne gandim serios la aceste aspecte drept pentru care vrem sa iesim cu ceva nou nu doar clasicul club de petreceri.
Cu cel de dimineata ai dreptate VisualVenus, trebuie regandit .
Mersi inca odtata si va :kiss:
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am


Înapoi la Educatie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron