babysitter

babysitter

Mesajde acinom » Mie Oct 17, 2007 4:33 pm

Buna!
As avea si eu o rugaminte la voi...am o sora studenta in Cluj la medicina veterinara anul 3,care ar vrea sa munceasca pt un banut in plus.Daca cunoasteti pe cineva care ar avea nevoie de ingrijire copil(4ore pe zi,seara sau in weekend-uri) sau menaj, as fii recunoscatoare daca mi-at da de stire.
Ea iubeste mult copii,e responsabila,curata si garantez eu pt experienta ei cu copii (a avut grija de sora noastra mai mica si de cei 2 copii ai mei).
Va intreb pe voi fiindca tot de pe un forum am reusit sa-mi gasesc si eu o studenta care sa stea cu copii mei,dupa ce m-am chinuit mai multe luni sa-mi gasesc pe cineva prin agentii,rude si prieteni.
E drept ca eu sunt acasa mereu si ea vine cand nu are cursuri (in medie 6 ore pe zi),dar am doi bebei tare mici (16 luni ,respectiv 2 luni) si am nevoie de mult ajutor.Cam in acceasi situatie este si sora mea,ar dori sa lucreze,dar sa frecventeze si cursurile.Daca cunoasteti pe cineva care ar avea nevoie de asa o persoana,va rog o contactati la tel.0747048012.
Va multumesc.
acinom
 
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Oct 13, 2007 11:57 am

Înapoi la Educatie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron