concurs poze

concurs poze

Mesajde Ioly » Mar Noi 21, 2006 10:40 am

Nu shtiu cum se voteaza shi cum se cashtiga concursul asta... dar eu am postat imagini cu \"puiutzii\" mei de foarte mult timp shi nu prea am primit voturi... comentarii de genul: \"chiar sunt frumoshi\" sau \"asta da poza hazlie\" am primit, dar numai atat?
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:concurs poze

Mesajde voichita » Mar Noi 21, 2006 11:03 am

Eu recunosc ca n-am reusit pana acum sa ma uit la toate pozele si votez dupa doua criterii: acele poze care atrag atentia prin acel ceva....special pt mine (recunosc ca-mi plac mai mult pozele cu fetite pt ca mi-am dorit tare mult sa am una) , iar al doilea criteriu sunt pozele copiilor persoanele pe care le respect si simpatizez de pe forum si despre care povestim atat de multe. Auzind atatea despre ei e imposibila sa nu-i indragesti! Asa ca nu te supara pe felul in care se voteaza : criteriile sunt de cele mai multe ori subiective!;)
voichita
 
Mesaje: 473
Membru din: Sâm Mai 27, 2006 1:56 pm

Re:concurs poze

Mesajde Ioly » Joi Noi 23, 2006 9:24 am

Acum intzeleg de ce copii mei sunt de atata timp pe site shi nu prea au primit voturi... Mai ales ca am postat nishte poze \"superhaioase\" (cel putzin din punctul meu de vedere...): cel mare sta pe olitza shi mai are putzin shi adoarme, iar cu cel mic... o poza \"inedita\" (shi ma bucur ca eram cu aparatul de fotografiat in mana...) chiar atunci a descoperit ca mai are un \"degetzel\", dar nu la manutze sau la piciorushe...
Sper ca mai devreme sau mai tzarziu sa fie shi unul dintre ei cashtigator :lol:
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:concurs poze

Mesajde gabi77 » Joi Noi 23, 2006 9:31 am

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: eu le-am vazut. intr-adevar super haioase. vor castiga si ei ca-s baieti frumosi, dar tr rabdare, ca unii...........;) (nu pot sa scriu mai departe ca n-as vorbi tare frumos despre altii parinti detinatori de poze in galerie). :kiss: :kiss: :kiss: la descoperitor si la fratior
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:concurs poze

Mesajde Ioly » Vin Noi 24, 2006 9:30 am

merci pentru incurajare! :kiss:
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:concurs poze

Mesajde Ioly » Vin Noi 24, 2006 1:07 pm

Am intrat pe galerie foto shi am incercat sa identific copii, dar nu ma descurc de loc! Am shi propus la \"administrator\" la pb tehnice sa treaca shi username-ul langa fotografiile dragalashilor noshtri, asha ar fi mai bine....:(

Merci pentru comentarii, ma bucura k au fost votatzi shi puiutzii mei:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:concurs poze

Mesajde gabi77 » Vin Noi 24, 2006 1:55 pm

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: gand la gand cu bucurie. daca te uiti la topicul celalat \"poze\" aceiasi chestie am zis si eu:kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:concurs poze

Mesajde gabi77 » Vin Noi 24, 2006 11:06 pm

Am vazut ca deja langa cateva poze din galerie apare si user name-ul. :) :)
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:concurs poze

Mesajde Ioly » Lun Noi 27, 2006 11:39 am

suuuuper!

Poate asha ne vom descurca mai bine!

gabi, am citit ceea ce ai scris shi tzi-am \"descoperit\" puiutzul... altfel mi-ar fi fost foarte greu :)
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:concurs poze

Mesajde gabi77 » Lun Noi 27, 2006 2:39 pm

;) ;) :kiss: :kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:concurs poze

Mesajde cocodrutza » Lun Noi 27, 2006 2:56 pm

Cu toate ca suntem la inceput, si inca nu va cunoastem foarte bine, si noi vrem sa castigaaaammm :( , ca doar meritam, nu???? ;) .
Oricum fiecare copil este unic si frumos in felul lui, si castigator din prima clipa de viata, dar mai e loc de inca o \"diploma\":)
Salutam pe toata lumea, mai ales pe cei mici si speram sa avem o \"prietenie\" de lunga durata. :P
Multumim pentru complimentele si pentru voturile primite, deja am prins incredere in noi B) .
cocodrutza
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Noi 23, 2006 2:37 pm

Re:concurs poze

Mesajde cocodrutza » Lun Noi 27, 2006 10:36 pm

Noi inca nu am descoperit cum se alege castigatorul. Ne ajutati ca sa intelegem cum se desfasoara concursul???
Somnic usor la toti piticii :)
cocodrutza
 
Mesaje: 9
Membru din: Joi Noi 23, 2006 2:37 pm

Re:concurs poze

Mesajde Raisa » Lun Noi 27, 2006 10:54 pm

Codruta, daca te uiti pe front-page jos de tot exista TOP VOTURI. Iar cine este duminica la ora 18 pe locul 1, este castigator.:)
Dar cu conditia sa aiba peste 30 de voturi. :cheer:
Si stai linistita ca va vine si voua randul sa castigati.
Multi pupici.:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Raisa
 
Mesaje: 1141
Membru din: Joi Iul 13, 2006 8:45 pm

Re:concurs poze

Mesajde ombun » Mar Noi 28, 2006 12:30 am

buna mamici
sunt noua pe forum
abia am aflat de el de doua saptamani timp in carev-am citit rautatile de pe forum si linguselile care le faceti sub pozele copiilor
am si eu un baietel. poza insa nu i-am puso in galerie fiind ca am aflat ceva:
unele persoane intra in galeria de poze a micutilor cu autentificare [ user] dubla sau tripla chiar
persoana care foloseste mai multe identitati pe acest sait ar trebui banat [exclus] .
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: la toti copii de pe sait.
ombun
 
Mesaje: 6
Membru din: Lun Noi 27, 2006 11:02 pm

Re:concurs poze

Mesajde voichita » Mar Noi 28, 2006 9:05 am

\"Om bun\" , iata si raspunsul meu de participant la acest forum: din cauza contradictiilor din exprimarea ta nu se intelege nimic.Ajuta-ma asa te inteleg:- consideri ca pe acest forum sunt numai \"rautati\" si totusi decizi sa scri pe forum.De ce?
- consideri ca acest concurs de poze nu e corect si de aceea nu ai trimis poza copilului tau ,dar totusi ceri excluderea anumitor persone \"vinovate\" . De ce?
- consideri comentariile de la poze ca fiind linguseli, dar totusi iti inchei interventia cu un sir lung de pupici adresati copiilor acestui site. De ce?
voichita
 
Mesaje: 473
Membru din: Sâm Mai 27, 2006 1:56 pm

Următorul

Înapoi la Poze

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron