Foarte important! Va rog cititi!

Foarte important! Va rog cititi!

Mesajde Madalinutza25 » Joi Iun 04, 2009 4:31 pm

Buna fetelor,
Prin acest mesaj vreau sa apelez la voi toate, si la toti apropiatii vostri! Saptamana viitoare are loc Marsul Carucioarelor, in data de 10 iunie, iar apoi in data de 12 iunie va avea loc un concert cu scopul strangerii de fonduri pentru [b:] Centrul de Recuperare a Copiilor cu handicap motor [/b:] Pretul biletului este de 30 lei, o nimica toata pentru unii , dar o suma care inseamna foarte mult pentru amenajarea si modernizarea centrului. Va rog mult sa ne ajutati sa strangem acesti bani! Daca mai aveti intrebari, nu ezitati sa mi le adresati. Ducu Bertzi se afla printre cei care vor concerta!
Madalinutza25
 
Mesaje: 195
Membru din: Joi Mai 31, 2007 3:49 pm

Re:Foarte important! Va rog cititi!

Mesajde Madalinutza25 » Mar Iun 09, 2009 11:39 am

Buna la toata lumea,
Sunt foarte dezamagita, ca desi am contactat si administratorii siteului parinticlujeni pentru a pune un anunt pe site despre evenimentele Centrului de Recuperare nu am primit nici un raspuns, si nici un parinte nu mi-a trimis nici un raspuns, nu s-a aratat nimeni interesat! Sunt foarte dezamagita, deoarece la celelalte rubrici s-a raspuns, macar un post sau 2... Stiu ca nuaveti copii bolnavi, dar ma intristeaza sa vad lipsa de interes pentru copiii care au nevoie de ajutor. Imi pare rau sa vad ca nu intereseaza chiar pe nimeni! Nu am vrut sa fiu nici prea insistenta, si sa pun anuntul la toate topicurile, cum au facut unele mamici, care au facut reclama la diverse gradinite private... dar daca asa pot sa va atrag atentia, voi posta peste tot! Poate asa voi capta atentia cui trebuie!
O mamica de Vlad bolnavior foarte dezamagita!
Madalinutza25
 
Mesaje: 195
Membru din: Joi Mai 31, 2007 3:49 pm

Re:Foarte important! Va rog cititi!

Mesajde Madalinutza25 » Mar Iun 09, 2009 11:45 am

Detalii concert!
In data de 12 iunie, adica vineri, la ora 19.00 , va avea loc concertul sustinut de Narcisa Suciu, Ducu Bertzi, si multi altii, in spijinul strangerii de fonduri pentru modernizarea Centrului de Recuperare a Copiilor cu handicap motor www.crchm.ro Concertul va avea loc la Auditorium Maximum (fosta sala a Filarmonicii), Biletele se pot procura de la mine, sau de la Club Autograf, sau sediul Studcard (Sora), sau de la sediul centrului, pe Aviator Badescu nr.32. Pretul unui bilet este de 30 lei, iar pt studenti 18 lei. Va asteptam! Acesti bani vor fi donati centrului.[b:]<br><br>Post editat de: Madalinutza25, la: 2009/06/09 12:46
Madalinutza25
 
Mesaje: 195
Membru din: Joi Mai 31, 2007 3:49 pm


Înapoi la Indemnizatii, drepturi asociate

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron