Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde Ioanab » Lun Feb 05, 2007 6:58 pm

Pentru mine ar fi ok si asa cu observatia ca probabil vom fi fara tati....
De aceea, probabil, varianta de weekend propusa de Arin ar aranja mai bine pe mai multa lume
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde mgm » Lun Feb 05, 2007 7:40 pm

[b:]miruna a scris:[/b:]
[quote:]da, ar fi super sa mergem cu piticii dar eu as propune sa mergem la Taramul magic, sa bem si o cafea in liniste ( este din partea casei). Ce ziceti de miercuri dupa-masa, in 7.02.? Astept raspunsuri de la mamicile interesate.[/quote:]
Miruna,nu te supara ca te intreb,te platesc astia de la Taramul magic sa le faci reclama cat de des?Ca ai zis de Taramul Magic de vreo 10 ori la nu stiu cate topicuri.Am retinut,sa stii,ca nu suntem tampiti.Nu cred ca daca mai zici de vreo 50 de ori e vreo diferenta...Parerea mea...;)
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde laurici » Lun Feb 05, 2007 9:06 pm

mgm, :laugh:
laurici
 
Mesaje: 354
Membru din: Vin Sep 01, 2006 1:30 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde gabi77 » Lun Feb 05, 2007 10:33 pm

;) :laugh:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde ofe » Mar Feb 06, 2007 10:13 am

[b:]mgm a scris:[/b:]
[quote:][b:]miruna a scris:[/b:]
[quote:]da, ar fi super sa mergem cu piticii dar eu as propune sa mergem la Taramul magic, sa bem si o cafea in liniste ( este din partea casei). Ce ziceti de miercuri dupa-masa, in 7.02.? Astept raspunsuri de la mamicile interesate.[/quote:]
Miruna,nu te supara ca te intreb,te platesc astia de la Taramul magic sa le faci reclama cat de des?Ca ai zis de Taramul Magic de vreo 10 ori la nu stiu cate topicuri.Am retinut,sa stii,ca nu suntem tampiti.Nu cred ca daca mai zici de vreo 50 de ori e vreo diferenta...Parerea mea...;)[/quote:]
:laugh: :laugh: :laugh: exact asta vroiam sa spun si eu dar nu stiam cum s-o fac sa nu sune prea urit:P :P :P
ofe
 
Mesaje: 560
Membru din: Lun Aug 28, 2006 3:48 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde ofe » Mar Feb 06, 2007 10:17 am

ne-ar placea si noua sa venim:)
locatia despre care vorbeste arin, e cea de linga posta sau brd?:unsure:
ofe
 
Mesaje: 560
Membru din: Lun Aug 28, 2006 3:48 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde miruna » Mie Feb 07, 2007 11:31 am

Nu sunt platita sa fac reclama nimanui, eu doar am propus o locatie care i-a placut puiutului meu. Din atitudinea pe care ati afisat-o eu inteleg doar o inflexibilitate in gandire. Asta este.............
miruna
 
Mesaje: 14
Membru din: Lun Ian 15, 2007 1:22 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde mgm » Mie Feb 07, 2007 1:53 pm

Nu e vorba de nici o inflexibilitate in gandire,ci de faptul ca ne-ai spus deja de suficiente ori incat sa bagam la cap,si daca nu s-a manifestat nimeni in acest sens,poate ca nu e interesat.Plus ca,in afara de reclama la Taramul magic,nu ai nimic de spus pe acest forum?Sunt destule subiecte interesante.
mgm
 
Mesaje: 1784
Membru din: Vin Dec 30, 2005 9:28 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde danasalo » Vin Feb 09, 2007 11:25 am

Oaauuu, si aici ceva galceva...hihihihi

No, acuma va intreb, care ati fost cu BB de 1 an undeva si daca se preteaza locurile astea minunatede care siceti voi pentru BB asa pitici.

Eu vreau sa il mai duc si in colectivitati...ca afara inca e prea rece sa stam...ziceti-mi si mie..pe unde..
Auzisem si de ceva un fel de gradi....dar cu mami acolo...

Merci anticipat
danasalo
 
Mesaje: 204
Membru din: Lun Aug 14, 2006 12:27 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde gabi77 » Vin Feb 09, 2007 1:45 pm

eu am fost cu Patrick la big, sus, e un loc de joaca f. dragutz. am fost cu el cand nici macar nu umbla, dar s-a distrat f. bine la piscina cu mingi. pe vremea asta, drept sa-ti spun, evit sa merg acolo sau in oricare loc inchis, unde sunt copii, ca tare ma tem sa nu se imbolnaveasca. iau de la unu la altul. asa ca stam p-afara cat putem:kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde Ioanab » Sâm Feb 10, 2007 11:10 am

Mare rezon ai Gabi ... cu epidemiile astea nici nu stii ce te asteapta!
Eu una abia astept sa vina caldura...si dupa ultimele zile se pare ca nu mai avem foarte mult de indurat!
Asa ca curaj si rabdare ca ma e un hop mic si \"lumea va fi la picioarele noastre ...pardon ale lor....\" apoi sa te tii...stranduri, parcuri, paduri si locuri verzi SOSIIIMMM!
Ioanab
 
Mesaje: 983
Membru din: Joi Feb 02, 2006 10:02 am

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde Arin » Sâm Feb 10, 2007 10:32 pm

Am fost azi pe Izalazului la filiala Bibliotecii Judetene si ..... sambata e inchis. Traiasca!
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde Ank » Sâm Feb 10, 2007 11:26 pm

Despre ludoteca de la Goga am auzit si eu si ma tot gandeam sa trec pe-acolo sa vad ce si cum. E adevarat ca poti sa ii faci lui bebe permis de cand are 6 luni?:laugh: Cam ce se gaseste pe-acolo?
Oricum eu cred ca la Taramul magic ar trebui sa mergem cu totii! :silly:
Ank
 
Mesaje: 505
Membru din: Mar Mar 07, 2006 7:42 pm

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde rodi78 » Lun Feb 12, 2007 12:57 pm

Ei la cita reclama s-a facut la Tarimul Magic ar trebui totusi sa mergem sa vedem si noi cum este acolo,maiales ca acum este si gratis citeva zile.Ce ziceti ne intilnim cu toate acolo?:laugh: sa ne cunoastem mai bine. Sus la big am fost si noi cind Cata avea 9luni si s-a jucat foarte frumos si bine pe acolo,era in faza cind invata sa umble si daca mai baga citeo trinta nu se lovea ca sint bucati de burete pe jos,este super,noi mergem cam des pe acola caci lui Larisa tare mult ii place.Catalin se pare ca este mai rezistent ca nu prea ia raceala de la alti copii,numai de la Larisa citeodata
rodi78
 
Mesaje: 1589
Membru din: Joi Aug 17, 2006 11:17 pm
Localitate: cluj napoca

Re:Locuri de joaca pt. copii cand e timp urat

Mesajde Arin » Lun Feb 12, 2007 1:02 pm

Unde exact este ludoteca de la Big? Si ce orar are (daca are) la sfarsit de saptamana? Putem afla detalii?
Arin
 
Mesaje: 1022
Membru din: Mar Dec 20, 2005 11:33 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Optiuni de petrecere a timpului liber

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron