pisu in pat

Re:pisu in pat

Mesajde claualex » Mar Ian 16, 2007 11:38 am

din acelea cum spune Ioly am avut eu,aveau o prelungire in ambele capete carev o bagam sub saltea.



Ioly,cate buc are un pachet si pls pretul:kiss: :kiss: :kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Re:pisu in pat

Mesajde visualVenus » Mar Ian 16, 2007 12:23 pm

Ioly, poti sa ne dai un orar si o adresa exacta? E deschis la voi si in weekend? Ca noi mai trecem pe acolo cu masina... Si noi stam in Zorilor, eventual daca apucam sa trecem noi sa ii cumparam si Sidoniei.
Avatar utilizator
visualVenus
 
Mesaje: 683
Membru din: Mie Feb 01, 2006 10:21 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re:pisu in pat

Mesajde sidonia » Mar Ian 16, 2007 12:27 pm

VisualVenus, cea care ajunge prima ia si pentru cealalta? :P :P :P
sidonia
 
Mesaje: 412
Membru din: Dum Mai 21, 2006 12:36 pm

Re:pisu in pat

Mesajde Ioly » Mar Ian 16, 2007 12:47 pm

orarul este L-V 10-19, sambata 10-14, duminica inchis preturile sunt la pg 1 (cu 5-6 postari mai inainte) :)
un pachet este de 15 sau 30, depinde de care ne trimit din Italia, dar se vand si la bucata. Eu sunt la magazin, in general, pana pe la 15:30-16:00, cand ma dun in Manastur, dupa Tibi, la gradi. Daca veniti intrebati de mine, daca nu sunt va serveste fata.
Ioly
 
Mesaje: 552
Membru din: Mar Iul 11, 2006 2:13 pm

Re:pisu in pat

Mesajde rodi78 » Sâm Feb 07, 2009 10:37 am

Am o problema,de foarte multa vreme nu a mai facut Catalin pisu in pat si aseara a facut de doua ori,ce am observar este ca ieri,in cursul zilei, a facut foarte des pisu si s-a mai plins si de durere de cap,oare sa se fi racit?ce pot sa-i dau?Pana acum i-am dat numai nurofen,oare ar fi ceva ce i-as putea da.Daca ati mai avut careva asa probleme cu copii si stiti vriun tratament,va rog sa-mi ziceti si mie.
rodi78
 
Mesaje: 1589
Membru din: Joi Aug 17, 2006 11:17 pm
Localitate: cluj napoca

Re:pisu in pat

Mesajde adanezu » Dum Feb 08, 2009 2:04 pm

[b:]rodi78 a scris:[/b:]
[quote:]Am o problema,de foarte multa vreme nu a mai facut Catalin pisu in pat si aseara a facut de doua ori,ce am observar este ca ieri,in cursul zilei, a facut foarte des pisu si s-a mai plins si de durere de cap,oare sa se fi racit?ce pot sa-i dau?Pana acum i-am dat numai nurofen,oare ar fi ceva ce i-as putea da.Daca ati mai avut careva asa probleme cu copii si stiti vriun tratament,va rog sa-mi ziceti si mie.[/quote:]



O SARACUTUL ...SPER SA II TREACA ..TRATAMENT NU STIU CE SA ZIC MAI BINE AI MERGE CU EL LA MEDIC ....SA VA FACETI REPEDE BINE ...VA ASTEPTAM IN PARC LA NOI LA JOACA DUPAMASA DUPA CE IESIM DE LA GRADII:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
adanezu
 
Mesaje: 1302
Membru din: Mie Mai 03, 2006 10:16 pm

Anterior

Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron