Psiholog pediatru

Re:Psiholog pediatru

Mesajde mihamatei » Mar Oct 07, 2008 3:35 pm

Ank, mersi de intrebare! sincer, suntem surprinzator de bine. adik, inafara de faptul ca ne racim cam des, febra nu am facut, doar cand a tusit mai tare nu l-am dus, adik mergem 3 zile si 2-3 ba, s-a obisnuit si nu uita ca mergem la cresa, face circ dimineata, care dureaza pana intra inauntru la copii, apoi se joaca si nu prea mai are treaba, mananca acolo, doar ca eu nu-l las la somn, deocamdata, ca are cine sa-l ia (amu il iau eu, pana imi gasesc de lucru, apoi are bunic). singura chestie naspa cu care ne confruntam e somnul de amiaz, ca face urat cand il pun in pat, si, ma rog, faptul ca se raceste foarte repede, chestie cu care trebuie sa ne obisnuim, pana isi formeaza imunitatea. in rest, pentru moment, pare in regula, doamnele sunt destul de dragute, marea majoritate sunt in varsta, sunt 4 sau 5 ingrijitoare la o grupa de, nu stiu exact, dar nu mi s-a parut sa fie mai mult de 20 de copii. pare ok, sa speram ca va fi si mai bine, adik sa mearga cu drag si sa nu mai planga dimineata dupa noi! succes la toti copilasii!:kiss: :kiss: :kiss:<br><br>Post editat de: mihamatei, la: 2008/10/07 16:36
mihamatei
 
Mesaje: 1293
Membru din: Vin Dec 15, 2006 4:10 pm

Re:Psiholog pediatru

Mesajde ACor » Lun Noi 03, 2008 1:40 pm

Buna fetelor! Vroiam doar sa va spun ca dupa aproape doua luni de chin cu cresa, fetele mele si-au revenit, sunt la fel ca inainte, vesele, dorm toata noaptea, dimineata nu mai plang deloc, iar eu sunt extrem de fericita ca am trecut si peste asta. Ma bucur ca nu am renuntat, am fost de multe ori pe punctul de a gasi alta solutie pentru ele. Va multumesc frumos pentru sprijin si sfaturi. Pupici tuturor!
ACor
 
Mesaje: 222
Membru din: Lun Oct 30, 2006 11:25 am

Re:Psiholog pediatru

Mesajde gabi77 » Mar Noi 04, 2008 8:41 am

Felicitari, ACor. ma bucur ca sunteti bine si ca v-ati linistit cu totii.:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
gabi77
 
Mesaje: 2829
Membru din: Mie Mai 03, 2006 9:18 pm

Re:Psiholog pediatru

Mesajde claualex » Mar Noi 04, 2008 10:39 am

ma bucur ca fetele sunt bine,felicitari!!!:kiss: :kiss:
claualex
 
Mesaje: 3070
Membru din: Mar Mai 09, 2006 8:53 pm
Localitate: cluj-napoca

Anterior

Înapoi la Diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron