Gine I

Gine I

Mesajde iza » Lun Aug 20, 2007 6:02 pm

A auzit cineva de Dr. Zsigmond? Sunt insarcinata in 26 saptamani as dori detalii despre dr. si gine I(asistente, moase , curatenie, tarife ....)
Va multumesc[size=18:][/size:]
iza
 
Mesaje: 31
Membru din: Lun Aug 20, 2007 5:35 pm

Re:Gine I

Mesajde mihamatei » Mar Aug 21, 2007 12:11 pm

din cate am auzit totul e ok. eu nu am nascut la gine1, dar sunt multe fete si de pe acest forum care ti-ar putea da detalii. am inteles ca personalul e ok, medici buni sunt, nu stiu curatenia cum e, ca am inteles ca au mai renovat de 2 ani de cand am fost eu in vizita la prietena mea. atunci, curatenia cam lasa de dorit, cel putin la toalete. restul, nu stiu. de dr. Zsigmond ti-am scris la topicul despre ginecologi. :kiss: , sarcina usoara si nastere la fel de usoara. sa ne tii la curent si, poate sunt fete care vor sti sa-ti spuna mai multe despre clinica.
mihamatei
 
Mesaje: 1293
Membru din: Vin Dec 15, 2006 4:10 pm

Re:Gine I

Mesajde muresan » Mie Aug 22, 2007 1:16 pm

Eu am nascut anul trecut la Gine 1 si a fost aproape ok. Curatenia exista, se face, doar ca la toalete nu se prea respecta de catre paciente;) Eu am avut noroc ca am stat in rezerva de 2 paturi si am avut acces la o toaleta doar eu si inca o mamica, asa ca a fost curat.Ce mi s-a parut cel mai nasol au fost paturile din saloane, ca tare greu ma puteam urca si da jos din ele. Moasele sunt dragute majoritatea, asistentele la fel, iar doamna pediatru Zaharia e o adevarata doamna. In rest, de tarife, fiecare cat vrea si cat poate.:kiss: :kiss: :kiss:
muresan
 
Mesaje: 731
Membru din: Vin Mai 05, 2006 1:44 pm

Re:Gine I

Mesajde mihamatei » Mie Aug 22, 2007 3:53 pm

stai linistita, [b:]Muresan[/b:], cu paturile e la fel si la Stanca. mie mi s-a desfacut cusatura de la atata urcat si coborat din pat! n-ar trebui sa fie paturi normale, ca pentru femei taiate prin diverse locuri? asfel de paturi ar trebui sa puna eventual la...infectioase sau altceva, nu la ginecologie! :evil:
mihamatei
 
Mesaje: 1293
Membru din: Vin Dec 15, 2006 4:10 pm


Înapoi la Clinici GINECOLOGIE

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron